تاریخ: ۱۰:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
نام نویسنده: sobhan

دو چهره بزرگ فوتبال ایران و آلمان در حاشیه نشست اتاق بازرگانی دو کشور در تهران با هم ملاقات کردند. به گزارش مازند اسپرت ، علی دایی آقای گل فوتبال جهان که خود سال ها در بوندس لیگای آلمان پیراهن تیم های بزرگی همچون بایرن مونیخ و هرتابرلین را برتن کرد با سفر پل برایتنر […]

دو چهره بزرگ فوتبال ایران و آلمان در حاشیه نشست اتاق بازرگانی دو کشور در تهران با هم ملاقات کردند.

به گزارش مازند اسپرت ، علی دایی آقای گل فوتبال جهان که خود سال ها در بوندس لیگای آلمان پیراهن تیم های بزرگی همچون بایرن مونیخ و هرتابرلین را برتن کرد با سفر پل برایتنر چهره افسانه ای فوتبال آلمان به ایران به استقبال ملی پوش سابق آلمان ها رفت و برای دقایقی با او دیدار کرد. شهریار فوتبال ایران که همچون برایتنر بعد از آویختن کفش هایش در کنار کار مربیگری در دنیای تجارت هم چهره موفقی نشان داد در دیدار دو تن از بیزینسمن های موفق فوتبال ایران و آلمان از خاطرات فوتبالی و فعالیت های تجاری اش سخن گفت.


با توجه به این که برایتنر جزو چهره های شاخص تجارت در آلمان محسوب می شود باید منتظر همکاری های بیشتر این دو نفر در ماه ها و سال های آتی باشیم به خصوص که هر دو نفر می دانند در حال حاضر بازار ایران و آلمان فضای کار زیادی دارد و می تواند سود سرشاری برای آنها داشته باشد.

پاسخی بگذارید