تاریخ: ۹:۵۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
نام نویسنده: sobhan

بدشانسی های تیم ملی انگار تمامی ندارد. بعد از آسیب دیدگی سیدجلال حسینی از ناحیه چهارسر، حالا از روسیه خبر می رسد که سردار آزمون هم از ناحیه کشاله پای راست مصدوم شده است.   به گزارش مازند اسپرت ، به نظر می رسد بدبیاری های تیم ملی برای بازی مقابل ترکمنستان تمامی ندارد. بعد […]

بدشانسی های تیم ملی انگار تمامی ندارد. بعد از آسیب دیدگی سیدجلال حسینی از ناحیه چهارسر، حالا از روسیه خبر می رسد که سردار آزمون هم از ناحیه کشاله پای راست مصدوم شده است.

 

به گزارش مازند اسپرت ، به نظر می رسد بدبیاری های تیم ملی برای بازی مقابل ترکمنستان تمامی ندارد. بعد از آسیب دیدگی سیدجلال حسینی، یک روز قبل از بازی نفت تهران و استقلال خوزستان و دوری ۴ هفته ای از فوتبال، حالا از روسیه خبر می رسد که سردار آزمون هم با آسیب دیدگی از ناحیه کشاله پای راست مواجه شده و بعید است که به بازی مقابل ترکمنستان برسد.

آزمون که به دلیل همین آسیب دیدگی در دو بازی گذشته روستوف دقایق کمتری در زمین حاضر بوده حالا باید به مداوای پای آسیب دیده اش بپردازد. دلیل این آسیب دیدگی آزمون، فشار بسیار، پروازهای متعدد و البته بازی های فراوان در چند ماه گذشته عنوان شده است.

سردار صبح امروز نزد پزشک باشگاه روستوف رفت تا آزمایش های نهایی روی کشاله پای راستش انجام شود. پس از انجام آزمایش مشخص شد که کشاله پای راست آزمون ۴ میلیمتر پاره شده و او فعلا باید صبح و بعد از ظهر فیزیوتراپی کند. به گفته پزشک روستوف سردار باید فعلا دور از بازی باشد تا با فیزیوتراپی به درمان کشاله آسیب دیده اش بپردازد.

به نظر می رسد آزمون قطعا در بازی هفته آینده روستوف مقابل اورال در لیگ روسیه و البته بازی با ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی حضور نخواهد داشت. اتفاقی که هم باعث نگرانی قربان بردی اف شده و البته شوک بزرگی هم برای تیم ملی خواهد بود.

پاسخی بگذارید