تاریخ: ۹:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: درگیری که سرمربی تیم ما با چند ضارب داشت در تمرین نبود. به گزارش مازند اسپرت ، حسین فرجی  در خصوص اینکه روز گذشته پس از تمرین تیم نفت مسجد سلیمان حافظی سرمربی این تیم مورد ضرب و شتم چند تن قرار گرفته،‌ اظهار داشت: این درگیری پس […]

سرپرست تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: درگیری که سرمربی تیم ما با چند ضارب داشت در تمرین نبود.

خبرگزاری فارس: فرجی: درگیری در تمرین نبود/ شخص ضارب پیش از این هم سابقه داشته است

به گزارش مازند اسپرت ، حسین فرجی  در خصوص اینکه روز گذشته پس از تمرین تیم نفت مسجد سلیمان حافظی سرمربی این تیم مورد ضرب و شتم چند تن قرار گرفته،‌ اظهار داشت: این درگیری پس از تمرین تیم نبود بلکه در شهر رخ داد و به همین دلیل هم خود حافظی پیگیر این مسئله است. اگر درگیری در تمرین رخ می‌داد باشگاه آن را پیگیری می‌کرد اما هم‌اکنون سرمربی ما خودش از طریق مراجع قضایی شکایت کرده است.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد این موضوع بیشتر بابت کدورت‌ها و مسائل خود حافظی بوده است. البته با توجه به اینکه او هدایت تیم را برعهده دارد یکسری مسائل تیم‌داری هم این وسط دخیل بوده است. به هر حال حافظی آنقدر حاد زخمی نشده است و من تا جایی که شنیدم این گونه بوده است که او آسیب زیادی ندیده است.

سرپرست نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه چنین حرکاتی در فوتبال پسندیده نیست چراکه امنیت جانی سرمربی در خطر می‌افتد، گفت: یکی از این افرادی که ضارب بوده گویا پیش از این هم سر تمرین با سرمربی ما درگیر شده بود به هر حال حافظی آنها را شناخته است و شکایت خود را هم از افراد مضروب کرده است.

پاسخی بگذارید