از ۱۹ شهریور در ۳ گروه
تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
نام نویسنده: تحریریه
قرعه‌کشی مرحله دوم لیگ فوتبال ساحلی انجام شد/ اردوی تیم ملی بعد از پایان لیگ

اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بعد از پایان لیگ برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،(دوشنبه) قرعه‌کشی مرحله دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران برگزار شد و مطابق آن تیم‌ها باید از ۱۹ شهریور در ۳ گروه به مصاف هم بروند. در گروه اول شهریار ساری، سپاهان شهرداری سمنان، پارس جنوبی و فرش حداد اصفهان به مصاف هم می‌روند. میزبانی این گروه بر عهده استان بوشهر است. ددر گروه دوم که میزبانش یزد است، تیم‌های شهرداری بندعباس، موج‌سواران نوشهر، گلساپوش یزد و ملوان گناوه قرار دارند.

همچنین در گروه سوم که در آن تکلیف دو تیم سقوط کرده به دسته یک مشخص می‌شود ۴ تیم شاهین خزر رودسر، منطقه آزاد چابهار، ایفای اردکان و دریانوردان بوشهر حضور دارند.

قرار است بعد از پایان این مسابقات اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی برگزار شود. هر چند برگزاری مسابقات جام بین قاره‌ای که هر سال در آبان برگزار می‌شد، به دلیل شیوع بیماری کرونا مشخص نیست اما تیم ملی باید برای حفظ آمادگی برای شرکت در دو مسابقه مهم دیگر اردو برگزار کند. یکی از این مسابقات، قهرمانی آسیا است که از ۲۸ اسفند سال جاری آغاز می‌شود. دومین مسابقه هم بازی‌های ورزش‌های ساحلی آسیا است که بعد از مسابقات قهرمانی آسیا و از ۱۳ فروردین سال بعد شروع می‌شود.

پاسخی بگذارید