تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

پیشکسوت باشگاه اعتقاد دارد حواشی موجود فرشید باقری را از اوج به دور کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

ستار همدانی  درباره برتری استقلال در دربی عنوان کرد: استقلال در دربی دو نیمه متفاوت را از خود نشان داد.مصدومیت اسماعیلی و کریمی که منجر به تعویض اجباری آنها شد باعث شد شیرازه تیم از هم بپاشد و زهر استقلال با این دو اتفاق گرفته شد.

او در ادامه اظهار داشت:در مجموع بازی زیبایی را شاهد بودیم و زدن چهار گل خود تایید این موضوع است.متاسفانه مصدومیت ها کار را سخت کرده و دست مجیدی خالی است. باید از مهدی قایدی تمجید کنم که گل زیبایی را زد. مثل او در فوتبال ایران کم است و گلی که به ثمرساند هم یک گل نادر و فوق العاده بود.

همدانی درباره بازگشت دانشگر و باقری گفت:دانشگر به خوبی جواب اعتماد فرهاد را داد و بازگشت باشکوه داشت.امیدوارم دیگر به حاشیه ورود نکند.باقری از حواشی پیش آمده ضربه خود و در داربی نشان داد بازیکن سابق نیست.او از نظر ذهنی تمرکز نداشت.

پیشکسوت استقلال درباره فینال جام حذفی در پایان تاکید کرد: بازی سختی انتظار استقلال را می کشد.تبریز سرزمین مادری من است و به آن تعصب دارم اما جوانی خود را در قالب بازیکن و مربی برای استقلال گذاشته ام.امیدوارم در نهایت استقلال برنده و قهرمان جام حذفی لقب بگیرد.

پاسخی بگذارید