هفته ماقبل پایانی لیگ دسته سوم
تاریخ: ۹:۰۶ :: ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
نام نویسنده: تحریریه
شکست جوان نوین و برد شهرداری نوشهر / بازگشت شهدای ساری و احتمال سقوط دماوند !

هفته هفدهم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور برگزار شد و در این روز نمایندگان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته هفدهم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور برگزار شد و در این روز نمایندگان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی کردند.

تیم فوتبال جوان نوین ساری در گروه یک که بخت اصلی صعود مستقیم به لیگ دسته دوم فوتبال کشور است در دیداری حساس برابر ویستا توربین تهران تن به شکست یک بر صفر داد تا با این نتیجه اختلاف امتیازات کم شود و تکلیف صعود این گروه به روز آخر کشیده شود.

شهرداری نوشهر که بجز بازی با تیم جوان نوین نتایج رو به رشدی داشته، این هفته در خانه برابر نگین سناباد مشهد به برتری یک بر صفر رسید و با کسب این سه امتیاز به صعود امیدوار تر شد.

در گروه دو شهدای ساری هم که با حواشی زیادی همراه بود با کمک مسئولین این تیم، روانه بازی شد تا از خطر سقوط دو مرحله ای نجات پیدا کند. شهدای ساری در ورزشگاه شهدای سیمرغ به مصاف ذوالفقار کاشان رفت و درنهایت این دیدار باتساوی بدون گل به پایان رسید. شهدای ساری بقایش در لیگ دسته سوم مسجل شده و از حالا باید برای فصل آینده آماده شود.

دماوند آمل هم در ادامه نتایج ضعیفش در دیداری خارج خانه برابر پاس گیلان تن به شکست دو بر صفر داد تا روی لبه پرتگاه سقوط قرار گیرد. آملی ها برای جلوگیری از سقوط باید بازی هفته آخر خود را ببرند و دست به دامن اما و اگرها باشند.

نتایج نهایی بازی های هفته هفدهم لیگ دسته سوم کشور به شرح ذیل می باشد :

چهارشنبه ۵ شهریور ۹۹

گروه اول:

مهاجرنوین مشهد ۲ تازان تهران ۰
ناصر ترابی(۲۳) – قاسم گل محمدی

شهرداری نوشهر ۱ نگین سناباد مشهد ۰
هادی حسین پور

کیان تهران ۲ ۰۴ بیرجند ۰
کامیار اصلانی – ناصر دورودیان

ستاره سرخ کاشان ۱ پاراگ تهران ۲

ویستا توربین تهران ۱ جوان نوین ساری ۰
مسعود غفاری

گروه دوم:

شهدای ساری ۰ ذوالفقار کاشان ۰

پیشگامان فنون پارس تهران ۰ محتشم تبریز ۰

پاس گیلان ۲ دماوند آمل ۰
سیامک علیزاده – محمد گرامی

شهرداری اردبیل ۰ عقاب تهران ۳(حذف نماینده اردبیل از جدول مسابقات)

مقاومت نوین تهران ۰ فرهنگ ایثار آستارا ۳ (حذف نماینده تهران از جدول)

گروه سوم:

سپاهان نوین اصفهان ۲ استقلال شوش ۲
امیرحسین کلباسی – مهدی یاراحمدی
خالد چنانه – میلاد فرج الله چعب

برق شیراز ۱ خلیج فارس میناب ۲
توفیق ربیعی
فرشاد بهاروند – محسن رحیمی

آذراب اراک ۰ شاهین بندر عامری ۳ (حذف نماینده اراک از جدول)

سپاهان نوین ایذه ۲ یزد لوله ۳
پژمان شهپری۲گل
میلاد محسن زاده – محمد احمدلو – مهدی دهقان

پاسخی بگذارید