تاریخ: ۱۸:۲۰ :: ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

باشگاه پرسپولیس در نشست هماهنگی پیش از دربی و همچنین کنفرانس خبری، نگرانی خود را از داوری دربی اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم داوری بازی حساس پرسپولیس و استقلال در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران برای سومین بار تغییر کرد تا پیام حیدری قضاوت این مسابقه را برعهده داشته باشد.

 

از این رو باشگاه پرسپولیس نسبت به این تغییرات متوالی اعتراضاتی را داشت که مدیر روابط عمومی این تیم در نشست خبری و نشست هماهنگی آن را اعلام کرد. وی گفت: با اتفاقات که در هفته‌های گذشته و روزهای اخیر روی داد و از جمله آن ها باید به شائبه‌های پیش‌آمده پس از اظهارات یکی از داوران کاندید برای قضاوت این مسابقه درباره آقای بهاروند یا صحبت‌های آقای اسماعیل صفیری اشاره کنیم، ما در باشگاه و تیم پرسپولیس و همچنین هواداران‌مان نگرانی‌هایی نسبت به این بازی داریم. نیازی به تاکید نیست، تمام خواسته ما این است که داوران و دیگر ارکان بازی با دقت کار خود را انجام بدهند و حقی تضییع نشود.

 

یحیی گل‌محمدی نیز در این خصوص توضیح داد: تیم حریف تیم خوبی است و خط حمله قدرتمندی دارد و باید در کار دفاعی قدرتمند باشیم تا لطمه نخوریم. امیدوارم بازی جوانمردانه ای باشد. اتفاقات داوری که افتاد برای فوتبال اتفاق خوبی نبود. هر سه داور که مطرح شدند داوران خوبی بودند و من به هر سه اعتماد و ایمان داشتم اما با این کار خودمان شأن داوری را زیر سوال بردیم. همه میدانیم شرایط داوری از نظر مالی و جایگاهشان خیلی سخت است و با این کارها بیشتر به آن ها لطمه می‌زنیم. این اتفاقات قبل دربی نباید می‌افتاد و باید به این بپردازیم که چرا در فدراسیون داور را از جای دیگری انتخاب می‌کنند؟ پیام حیدری شخصیت خوب و سالمی دارد و امیدوارم ستاره میدان باشد.

پاسخی بگذارید