تاریخ: ۶:۵۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
نام نویسنده: sobhan

دارنده مدال طلای دوی ۱۵۰۰ متر پارالمپیک گفت: به خاطر اختلاف ۳ صدم ثانیه‌ای با نفر اول، مدال طلا را از دست دادم. به گزارش مازند اسپرت ؛ پیمان نصیری  درباره عملکردش در مسابقات جهانی دو و میدانی معلولین قطر گفت: ۴ روز قبل از مسابقات از ناحیه همسترینگ پای راست دچار کشیدگی شدم به […]

دارنده مدال طلای دوی ۱۵۰۰ متر پارالمپیک گفت: به خاطر اختلاف ۳ صدم ثانیه‌ای با نفر اول، مدال طلا را از دست دادم.

خبرگزاری فارس: نصیری: به خاطر ۳ صدم ثانیه طلا را از دست دادم/ با درد در مسابقه شرکت کردم

به گزارش مازند اسپرت ؛ پیمان نصیری  درباره عملکردش در مسابقات جهانی دو و میدانی معلولین قطر گفت: ۴ روز قبل از مسابقات از ناحیه همسترینگ پای راست دچار کشیدگی شدم به طوری که پزشکان گفتند که حق شرکت در این مسابقات را ندارم. مربیانم هم گفتند اگر می‌خواهم انصراف بدهم تا دیسکالیفه نشوم.

وی ادامه داد: ۴ روز فقط در هتل استراحت کردم و تمرین نداشتم. البته از شانس خوبم به دلیل کم شدن تعداد شرکت‌کنندگان مسابقات مرحله مقدماتی برگزار نشد وگرنه نمی‌توانستم با این درد در فینال شرکت کنم. با یک گرم کردن معمولی در فینال دویدم و با وجود درد فراوانی که داشتم خوشحالم که حداقل مدال نقره و سهمیه پارالمپیک را کسب کردم. هرچند که اختلافم با نفر اول تنها ۳ صدم ثانیه بود که باعث از دست رفتن مدال طلا شد.

قهرمان پارالمپیک لندن تصریح کرد: شرایطم طوری نبود که در چند متر آخر بتوانم استارت بزنم و خودم را از رقبا جدا کنم، اما باز هم خدا را شکر می‌کنم که دست خالی نماندم. مسابقات جهانی قطر نشان داد که حریفان سرمایه‌گذاری زیادی در ورزش معلولین کرده‌اند و شرایط نسبت به گذشته خیلی سخت شده و کسب مدال راحت نیست.

نصیری با بیان اینکه در مدت باقی‌مانده تا المپیک باید سخت روی تمرینات تمرکز کند، گفت: باید حداقل روزی ۲ ساعت تمرینات تخصصی را انجام دهم. با توجه به شرایط سنی‌ام شاید پارالمپیک ریو آخرین میدانی باشد که بتوانم در آن شرکت کنم و می‌خواهم با دست پُر از ورزش بروم.

وی افزود: بعد از مدتی استراحت باید کارهای فیزیوتراپی را روی پای مصدومم انجام دهم و سپس تمرینات بدنسازی را آغاز خواهم کرد. از مسئولان ورزش کشور تقاضا می‌کنم در این مدت کوتاه باقیمانده تا المپیک حمایت بیشتری داشته باشند تا بتوانیم با حداکثر توان و تلاش در برزیل به میدان برویم و افتخارآفرینی کنیم. امیدوارم جوایزی را که برای ورزشکاران در نظر گرفته‌اند به موقع پرداخت کنند تا بتوانیم آن را برای انجام تمرینات هزینه کنیم. من برای انجام تمریناتم به خارج از شهر می‌روم و ماهیانه حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان پول بنزین می‌دهم.

پاسخی بگذارید