تاریخ: ۶:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
نام نویسنده: sobhan

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر قادر نخواهد بود در بازی با ذوب‌آهن تیمش را همراهی کند. به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم پرسپولیس در دیدار با ذوب‌آهن در چارچوب جام حذفی علاوه بر سوشا مکانی و مهدی طارمی که به دلیل محرومیت و مایکل اومانیا که به دلیل مصدومیت قادر […]

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر قادر نخواهد بود در بازی با ذوب‌آهن تیمش را همراهی کند.

خبرگزاری فارس: حاتمی با مصدومیت کمر روبرو است/ وضعیت رضاییان امروز مشخص می‌شود

به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم پرسپولیس در دیدار با ذوب‌آهن در چارچوب جام حذفی علاوه بر سوشا مکانی و مهدی طارمی که به دلیل محرومیت و مایکل اومانیا که به دلیل مصدومیت قادر نخواهند بود به میدان بروند احتمال دارد یکی دیگر از بازیکنان خود را هم شاید نتواند استفاده کند.

رامین رضاییان مدافع راست تیم پرسپولیس به دلیل درگیر شدن بدنش با یک ویروس روز گذشته تمرین نکرد و امروز در تمرین وضعیتش سنجیده خواهد شد. در صورتی که این بازیکن بتواند بازی کند همراه با پرسپولیس به اصفهان خواهد رفت.

همچنین بابک حاتمی دیگر مدافع تیم پرسپولیس هم به دلیل مشکل دیسک کمر فعلا قادر به همراهی با پرسپولیسی‌ها نیست. این بازیکن ام آر آی گرفته و در حال مداوای مصدومیتش است. با این شرایط حاتمی هم قطعا به بازی با ذوب آهن نمی‌رسد و با رفع مصدومیت قادر خواهد بود از بعد از تعطیلات برای پرسپولیس بازی کند.

پاسخی بگذارید