تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

افشین پیروانی می‌گوید که پرسپولیسی ها انگیزه لازم برای تکرار قهرمانی در جام حذفی دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در گفتگویی که با سایت رسمی سرخ ها داشته، با اشاره به دربی پیش رو گفته که باتوجه به عدم حضور تماشاگران، تنها نکته میزبانی برای پرسپولیس، پرداخت اجاره زمین ورزشگاه آزادی بوده است. این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:

 

* تقابل با استقلال؟
خوشبختانه وضعیت خوبی در تیم حاکم است و برای این بازی مصدوم یا محرومی نداریم. انگیزه خیلی زیادی برای این بازی داریم و به دنبال دومین قهرمانی متوالی در جام حذفی هستیم.

 

* تفاوت دربی های بدون تماشاگر؟
آن بازی (دربی در بندرعباس) مساوی شد اما بازی روز چهارشنبه باید یک برنده داشته باشد. این بازی برای ما کاملا متفاوت است و قصد داریم با قدرت راهی زمین شویم. چون این بازی مساوی ندارد به همین خاطر ما به دنبال برد در این دیدار خواهیم بود.

 

 

* قانون ۹۰-۱۰ در دربی؟
برای این بازی تماشاگری وجود ندارد اما قبل از هر بازی درباره قانون ۹۰ به ۱۰ شعار می‌دهند اما در عمل اتفاقی رخ نمی‌دهد. وقتی الان که تماشاگری در ورزشگاه نیست نمی‌توان این قانون را اجرا کرد پس وقتی تماشاگر در استادیوم باشد هم قطعا امکان انجام آن وجود ندارد. ما البته برای این بازی به دنبال طرح موزاییکی بیشتر یا صدای بلندگوی بالاتر نیستیم اما وقتی ما میزبان هستیم باید شرایط بهتری برای ما وجود داشته باشد. از میزبانی، فقط پرداخت اجاره بهای ورزشگاه گردن ما افتاده است. البته این حرف‌ها حاشیه است و هواداران عزیز بدانند که همه مسئولان باشگاه و اعضای تیم به اهمیت این بازی واقف هستند و روز چهارشنبه فقط برای برد به زمین خواهیم رفت.

 

* گلزنی در فینال حذفی؟
به هر حال پوشیدن پیراهن پرسپولیس برای هر بازیکنی افتخار است اما اینکه شما با پیراهن پرسپولیس، مقابل استقلال در فینال جام حذفی گل بزنید و باعث برد تیم محبوب خود شوید واقعا لذت بسیار زیادی دارد. امیدوارم این اتفاق برای بازیکنان پرسپولیس در بازی روز چهارشنبه هم رخ بدهد تا در نهایت ما در جام حذفی هم قهرمان شویم.

پاسخی بگذارید