تاریخ: ۲۰:۳۴ :: ۱۳۹۹/۰۶/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

به نظر می‌رسد گلر باتجربه فصل نوزدهم ماشین سازی تنها چند روز با فالو شدن توسط اکانت رسمی باشگاه فاصله داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

حامد لک که طی فصول اخیر جابجایی‌های زیادی در تیم‌های مختلف لیگ برتر با حضور در تیم‌های تراکتور، سایپا، صبا، فولاد، ماشین سازی و … داشته، اکنون نزدیک‌ترین گزینه برای جانشینی علیرضا بیرانوند محسوب می‌شود.

 

با جدایی علیرضا بیرانوند از جمع سرخپوشان بعد از چهار سال درخشان و حضور این گلر ملی‌پوش در لیگ بلژیک و تیم انتورپ، یحیی گل محمدی گزینه‌های مختلفی را برای شماره یک خود در نظر گرفته بود که در نهایت گفته می‌شود آنها روی حامد لک به اجماع رسیده‌اند.

 

گلری که در جوانی نیز بارها تمایل خود را برای حضور در پرسپولیس اعلام کرده بود و اکنون بعد از چند سال تاخیر، سکه شانس به او رو کرده و فاصله چندانی با تحقق رویای خود ندارد.

 

 

لک که در همین فصل کابوس بزرگی برابر پرسپولیس در استادیوم آزادی و پنالتی لحظه پایانی مقابل علی علیپور شکل داد، بعد از دستیابی تیمش به امتیاز بقا در لیگ برتر، گفته می‌شود مذاکرات مثبتی با پرسپولیس داشته و احتمالا بعد از فینال جام حذفی و در صورت حذف سرخ‌ها در همین مرحله نیمه نهایی، قرارداد خود با این تیم را نهایی خواهد کرد.

 

لک با این تفاسیر فاصله چندانی با فالو شدن توسط صفحه ۴ میلیونی پرسپولیس در اینستاگرام نخواهد داشت و در انتظار تحقق این موضوع قرار دارد و باید دید طی روزهای آتی این اتفاق رقم خواهد خورد یا اتفاق پیش بینی نشده دیگری شکل خواهد گرفت.

پاسخی بگذارید