گفتگو با نایب قهرمان فوتسال بانوان
تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
نام نویسنده: تحریریه
زهرا غریب : میخواستیم قهرمان بشیم اما نشد/ دوباره به تیم ملی بر میگردم !

تیم سایپا با حضور زهرا غریب بازیکن مازندرانی، با شکست برابر مس رفسنجان در دیدار فینال لیگ برتر فوتسال ایران به نایب قهرمانی لیگ برتر فوتسال زنان ایران رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار برگشت از فینال لیگ برتر فوتسال زنان ایران بین تیم‌های مس رفسنجان و سایپا تهران برگزار شد که در پایان مس رفسنجان با حساب دو بر صفر به پیروزی رسید و جام قهرمانی را از آن خود کرد.

نکته جالب توجه حضور دختر مازندرانی در تیم نایب قهرمان بود. زهرا غریب سنگربان چالوسی تیم سایپا به همراه تیم با سرمربی گری نیلوفر اردلان موفق شد عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند. این دختر مازندرانی بعد از کسب مدال نایب قهرمانی با خبرگزاری فارس به گفتگو پرداخت که متن این گفتگو را در ادامه می خوانید.

***  در خصوص لیگ برای ما بگو ؛ نشد قهرمان بشید و دوم شدید!

لیگ امسال خیلی طول کشید و به سختی پر از فراز و نشیب و استرس بود. اما لیگ از کیفیت بالایی برخوردار بود.  تمام تلاشمان را کردیم و واقعا میخواستیم قهرمان بشیم اما نشد!

***  به نظرت تیم شما چه چیزی کم داشت که نتوانست قهرمانی را بدست بیاورد؟

شاید نیاز به زمان برای تمرین بیشتر داشتیم برای هماهنگی دوباره !

***  لیگ برتر فوتسال بانوان امسال چطور بود ؟

واقعا خیلی کیفیت بالایی داشت و از همه لحاظ عالی بود.

***  طعم کرونایی لیگ امسال را چطوری هضم کردید؟

بخاطر این بیماری، امسال خیلی ناراحت کننده شروع شد.همچی بهم خورد و برای برگزاری نیمه نهایی وقفه زیادی افتاد .اما من و همه ی بچه ها در منزل به صورت شخصی تمرین میکردیم تا بدنمون را آماده نگه داریم تا بتوانیم این لیگ را تمام کنیم. در هر صورت با تمام سختی ها بالاخره انجامش دادیم و نائب قهرمان شدیم.

***  فوتسال بانوان به نظرت این سال ها چقدر پیشرفت کرده؟

خیلی زیاد. فوتسال بانوان طی این سالها به لطف رسانه های فعال در بخش بانوان بیشتر به چشم آمده و در روند پیشرفت فوتسال بانوان تاثیر گذار بودند.

***  نظرت در خصوص پخش مستقیم بازی های فوتسال بانوان چیه؟

من و همه ی بچه هایی که در لیگ بازی میکنیم دوست داریم بازی های ما هم پخش مستقیم داشته باشه تا بیشتر دیده شویم. امیدواریم تصمیمات گرفته بشه تا بانوان ورزشکار هم دیده شوند.

 

***  بعنوان یک ورزشکار مازنی ضعف فوتبال و فوتسال مازندران در چه چیزی است که نمیتواند موفق شود؟

راستش ضعف فوتسال یا فوتبال در مازندران نبود اسپانسر قوی برای یه تیم خوب است. مخصوصا در بخش بانوان !

***  چه پیشنهادی برای پیشرفت فوتبال و فوتسال مازندران داری؟

مسئولین از ورزشکاران بیشتر حمایت کنند، چون مازندران چه در فوتبال چه در فوتسال هم در بخش بانوان هم آقایان بازیکنان نامداری دارد که در خارج از استان بازی میکنند.

 

***  بعد این نایب قهرمانی، به تیم ملی هم فکر میکنی که مجدد دعوت بشی؟؟

چرا که نه ! یکی از اهدافم پوشیدن دوباره لباس تیم ملی ایرانه و برای رسیدن به این پیراهن تلاش میکنم.

***  صحبت پایانی شما

تشکر میکنم از خانواده ام و همه ی کسانی که حمایتم کردند تا به الان ! و تشکر میکنم از باشگاه سایپا بابت اینکه در بخش فوتسال بانوان تیم داری میکنند و از همه ی لحاظ نگذاشتند ما هیچ کمبودی داشته باشیم و بازم از کادر فنی تیم سایپا تشکر میکنم که خیلی خیلی زحمت کشیدند.

به گزارش مازنداسپرت؛ زهرا غریب ملی پوش اسبق تیم ملی فوتسال ایران، این فصل زیر نظر نیلوفر اردلان کاپیتان سابق تیم ملی در تیم فوتسال سایپا حضور داشت و به همراه این تیم نایب قهرمانی لیگ برتر فوتسال بانوان ایران شد.

پاسخی بگذارید