تاریخ: ۱۱:۴۹ :: ۱۳۹۹/۰۵/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

با نزدیک شدن به پایان فصل استاندار مازندران با انتشار پیامی از باشگاه نساجی به خاطر نمایش خوب در این فصل از بازی های لیگ برتر تشکر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

مجید حسین زادگان در این باره گفته است:  اداره یک باشگاه توسط بخش خصوصی برای حضور در لیگ برتر فوتبال کشور مستلزم عشق، علاقه و انگیزه های معنوی توأم با از خودگذشتگی است، بابت تمام آنها از مجموعه مدیریتی این باشگاه و در رأس آن آقایان حدادیان مالک و علی امیری مدیرعامل تشکر می کنم. به طور قطع زحمات آقای رضا مهاجری و همکارانشان در آغاز راه که با وجود همه مشکلات، جوانمردانه تیم خوبی را مهیای حضور در لیگ برتر کردند و همچنین آقای محمود فکری از سرمایه های فوتبال مازندران و مربی خوشنام و بااخلاق فوتبال کشور که پایان خوشی را برای این فصل رقم زدند شایسته تقدیر است.

 

 

 

 

استاندار مازندران در ادامه این پیام با اشاره به سفر دکتر نوبخت – معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به مازندران گفت:  طی این سفر، دستور مساعد ایشان برای تأمین منابع لازم جهت تکمیل و تجهیز سکوها و تغییر چمن مصنوعی به طبیعی که از دغدغه‌های مهم هواداران این تیم مردمی بود، صادر و با جدیت توسط اداره کل ورزش استان در حال پیگیری است. فوتبال بدون هوادار بی‌معناست و این سرمایه ای که امروز نساجی دارد نشأت گرفته از هویت این تیم ریشه‌دار است  که بر وفاداری هواداران تأثیر مثبت و معنی‌داری گذاشته و آن را متمایز کرده است.

پاسخی بگذارید