تاریخ: ۱۱:۴۲ :: ۱۳۹۹/۰۵/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن باز هم در ترکیب این تیم درخشان و تاثیرگذار ظاهر شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

 اگرچه در صحنه گل دوم سرژ گنابری شاهد از دست رفتن موقعیت عجیبی از سوی رابرت لواندوفسکی بودیم، اما او در نهایت در دقایق پایانی و با یک ضربه سر دقیقه روی ارسال جاشوا کیمیچ زهر خود را ریخت و موفق شد گل سوم بایرن را وارد دروازه لیون کند. رابرت لواندوفسکی البته در دو دیدار اخیر کمی نسبت به گذشته دچار افت شده است. او در بازی مقابل بارسلونا نیز در دقایق پایانی موفق به گلزنی شد و امشب نیز این اتفاق دوباره تکرار شد تا گل های اخیر او زمانی وارد دروازه رقبا شود که دیگر پیروزی بایرن مونیخ تقریبا مسجل شده است.

رابرت لواندوفسکی هم اکنون در ۹ بازی متوالی در لیگ قهرمانان گلزنی کرده و فقط رودفان نیستلرودی در سال ۲۰۰۳ با لباس منچستریونایتد با گلزنی در ۹ دیدار پیاپی مانند لواندوفسکی بوده و البته کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۱۸ در ترکیب رئال مادرید با ۱۱ بازی متوالی در تاریخ این رقابتها در رده اول قرار دارد.

همچنین رابرت لواندوفسکی حالا بعد از رونالدو تنها بازیکن در تاریخ لیگ قهرمانان است که در یک فصل بیشتر از ۱۵ گل به ثمر رسانده، ستاره پرتغالی رئال مادرید پیش از این سه بار به این موفقیت دست یافته بود. اخبار حاکی از آن است که جایزه فیفا بر خلاف فرانس فوتبال امسال اعطا می شود و در صورت قهرمانی بایرن، رابرت لواندوفسکی بخت اول دریافت این جایزه خواهد بود.

پاسخی بگذارید