تاریخ: ۱۸:۰۱ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سهراب بختیاری زاده می گوید علیرغم اینکه تیمش شانسی برای کسب سهمیه آسیایی ندارد، با تمام توانش برابر نساجی مازندران بازی خواهد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

، سهراب بختیاری زاده سر مربی تیم فوتبال شهرخودرو در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر نساجی مازندران در هفته پایانی رقابت های لیگ نوزدهم اینطور حرف هایش را آغاز کرد: من فکر می کنم در ۴ ، ۵ بازی گذشته تیم شهر خودرو شایسته پیروزی بود ولی بنابردلایلی نتوانستیم پیروز بشویم و متاسفانه بازی آخر مقابل سپاهان مکه فینالی برای کسب سهمیه بود را از دست دادیم. این موضوع یکی دو دلیل عمده داشت. سپاهان امتیاز میزبانی داشت و خودمان هم شکل خوب هفته های قبل را نداشتیم. ما نمایشی که مقابل تراکتور و استقلال ارائه کردیم را نتوانستیم مقابل سپاهان تکرار کنیم. این را باید صادقانه بگویم. هدف ما و تفکر ما این بود که در اصفهان امتیاز بگیریم و بازی را ببریم ولی نتوانستیم نمایشی که می خواهیم را ارائه دهیم.

 

او سپس در مورد دیدار روز آینده برابر نساجی مازندران بیان کرد: برد بازی فردا کمکی به ما نمی کند ولی تمام تلاشمان این است که لیگ را با پیروزی تمام کنیم. این لیگ خیلی طولانی شد و هفته های اخیر برای مجموعه تیم و بازیکن ها دشوار شد. این لیگ بالاخره به پایان می رسد و امیدوارم روز خوبی را بتوانیم رقم بزنیم. البته ما باید خیلی سریع ریکاوری کنیم برای حضور در بازی های آسیایی. این بازی می تواند شروع خوبی برای شهرخودرو و حضور آبرومندانه در رقابت های آسیایی باشد.

 

بختیاری زاده با اشاره به کیفیت تیم نساجی مازندران اضافه کرد: نساجی نشان داده که نتایج خوبی به دست آورده و مقابل تیم استقلال، پرسپولیس و سپاهان امتیاز گرفته است. نکته مهم در مورد نساجی این است که فوتبال را ساده بازی می کنند و خیلی پرتلاش هستند. به هر حال تحت هر شرایطی ما می توانیم هر حریفی را در مشهد تحت فشار قرار بدهیم و ببریم. هفته های گذشته اشتباهاتی داشتیم ولی روز آینده می خواهیم برنده بازی باشیم.

 

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در واکنش به کنار گذاشتن مهدی رحمتی و حواشی مربوط به آن نظیر دغدغه عدم حضور این دروازه بان در بازی های آسیایی و اینکه باشگاه اولتیماتومی به او داده یا خیر، اینطور توضیح داد: این یک سوال نبود و چند سوال نبود. من نمی خواهم تمرکز خودم و تیمم قبل از بازی های آسیایی به هم بخورد. من با ذکر دو نکته به این سوال پاسخ می دهم. اول اینکه وظیفه خودم می دانم تا از مدیریت باشگاه تشکر کنم. آنها با حمایت از تصمیم بنده، از اصول فوتبال دفاع کردند. مسئله دوم را هم خیلی راحت می گویم، تا زمانی که من سرمربی تیم هستم، بازیکنی که به اصول تیم پایبند نباشد در تیم جایی ندارد. الان هم فقط بازی فردا برای من مهم است.

 

سرمربی شهرخودرو در ادامه با تاکید بر اینکه مسئولیت شکست در تیم برعهده سرمربی است، عنوان کرد: حتما همینطور است. مسئولیت فنی و انضباطی تیم برعهده سرمربی است. خیلی راحت می گویم که حتی باخت مقابل تیم پارس جم برعهده من است؛ با اینکه تیم را هم تمرین نداده بودم. چیزی که خیلی مهم تر از بردن یا باختن است، رفتار حرفه ای ارکان باشگاه است و امیدوارم این موضوع در شهرخودرو نهادینه شود. بعد از لیگ بودن یا نبودن سرمربی یا بازیکنان دیگر باید در موردشان بحث شود. تنها چیز ماندگار تیم شهرخودرو و بازیکنان هستند و بازیکنان و سرمربی تغییر می کنند. اصول ثابت هستند و در تعطیلی لیگ بهترین فرصت برای تقویت شهرخودرو است.

سهراب بختیاری زاده در رابطه با عملکرد داوری ها در طول فصل برای شهرخودرو عنوان کرد: من دنبال بهانه نیستم ولی در بازی های بزرگ و در بازی هایی که می توانستیم برای کسب سهمیه امیدوار شویم، داوری ها به سود ما نبود. نمی خواهیم به گذشته برگردیم. به جامعه داوری احترام می گذاریم. امیدواریم در سال اینده شرایط بهتر شود.

پاسخی بگذارید