تاریخ: ۴:۵۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
نام نویسنده: sobhan

وقتی ستاره سابق استقلالی ها از حضور در لیگ قطر خوشحال است ورزش > لیگ برتر – به گزارش مازند اسپرت ؛ ستاره ایرانی الاهلی تاکید کرد که در این تیم قطری توانسته انتظارات را برآورده کند.  مجتبی جباری سومین فصل حضور خود در الاهلی قطر را پشت سر می گذارد. او عملکرد بسیار خوبی در این […]

وقتی ستاره سابق استقلالی ها از حضور در لیگ قطر خوشحال است

ورزش > لیگ برتر – به گزارش مازند اسپرت ؛ ستاره ایرانی الاهلی تاکید کرد که در این تیم قطری توانسته انتظارات را برآورده کند.

 مجتبی جباری سومین فصل حضور خود در الاهلی قطر را پشت سر می گذارد. او عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشته است و همواره از بازیکنان اصلی و کلیدی این تیم بوده است.

الاهلی در فصل جاری لیگ ستارگان قطر عملکرد خوبی نداشته است و با هدایت زلاتکو کرانچار از ۷ بازی خود تنها ۱۱ امتیاز کسب کرده است.

جباری در گفت و گویی که با سایت الکاس داشت درباره شرایط تیمش سخن گفت:«در فصل جاری رقابت در لیگ ستارگان قطر بسیار سخت شده است و نه تنها رقابت بین تیم های صدرنشین بلکه بین تیم های قعرنشین هم زیاد است. ما می خواهیم در هر دیداری به پیروزی برسیم اما گاهی اوقات شرایط سخت می شود.»

او درباره این سوال که چه تیم های شانس رسیدن به کسب عنوان قهرمانی را دارند، گفت:« فصل قبل دو تیم السد و لخویا برای کسب عنوان قهرمانی با هم رقابت داشتند اما در فصل جاری الریان هم اضافه شده است و در صدر جدول رده بندی جای دارد.»

ستاره سابق استقلال در پایان سخنان خود درباره قراردادش با الاهلی گفت:« از حضور در الأهلی خوشحال هستم و از عملکرد خود هم راضی هستم. قرارداد من با الأهلی سال آینده به پایان می رسد و امیدوارم که در این مدت بازیهای خوبی را به نمایش بگذارم. هدف ما در فصل جاری قرار گرفتن در بین چهار تیم نخست جدول رده بندی است و امیدواریم که به این خواسته خود برسیم.»

پاسخی بگذارید