پلنگی که رنگ آبی گرفت!
تاریخ: ۱۲:۱۶ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۷
نام نویسنده: تحریریه
رضا یزدانی سرمربی تیم کشتی استقلال شد / ادامه حضورم در میادین مشخص نیست !

چهره شاخص کشتی ایران و دارنده ۲ مدال طلای جهان، هدایت تیم استقلال تهران در لیگ کشتی آزاد بر عهده گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از مذاکرات صورت گرفته میان احمد سعادتمند، مدیر عامل باشگاه استقلال با علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی و قطعی شدن تیمداری باشگاه استقلال در رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد، هدایت این تیم به رضا یزدانی ملی پوش اسبق کشتی ایران و دارنده ۲ مدال طلای جهان سپرده شد.

با توجه به فاصله کوتاه تا آغاز رقابتهای لیگ کشتی و فرصت کم تا جذب نفرات مورد نظر، یزدانی بلافاصله باب مذاکرات را برای جذب کشتی گیران مورد نظر و اعضای کادر فنی آغاز کرده است.

یزدانی به زودی قرارداد رسمی خود را با مدیرعامل باشگاه استقلال امضا خواهد کرد.

حامی مالی باشگاه استقلال برای حضور در لیگ کشتی آزاد، قرارداد ۳ ساله‌ای را با مسئولان این تیم منعقد کرده است.

رضا یزدانی: امیدوارم استقلال در کشتی هم مثل فوتبال بدرخشد/ ادامه حضورم در میادین مشخص نیست

دارنده ۲ مدال طلای جهان پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال تهران، ابراز امیدواری کرد با توجه به فرصت زمانی کم، تیمی خوب را آماده حضور در لیگ کشتی کند.

رضا یزدانی در گفتگو با ایسنا، درباره قبول هدایت فنی تیم کشتی آزاد استقلال تهران در لیگ برتر کشتی آزاد، اظهار کرد: استقلال تیم بزرگی است و امیدوارم در کشتی نیز همچون فوتبال نتایج درخشانی را به دست بیاوریم‌.

دارنده ۲ مدال طلای جهان، افزود: با توجه به اینکه کشتی ورزش اول و پایه در کشور می‌باشد، ورود باشگاه‌های بزرگ و نامی کشور مانند استقلال و  پرسپولیس به تیم‌داری در کشتی علاوه بر جذابیت لیگ در آینده کشتی نیز مثمر ثمر و سازنده خواهد بود.

وی با قدردانی از مدیرعامل باشگاه استقلال و اسپانسر تیم، خاطرنشان کرد: با توجه به زمان کم باقیمانده تا قرعه کشی و شروع رقابت‌های لیگ سعی خواهیم کرد تیمی مناسب را با کمک همکاران کادر فنی ساخته و پرداخته کنیم و با همه توان در لیگ کشتی حاضر شویم.

آزادکار سابق تیم ملی، درباره معرفی همکارانش در کادر فنی تیم استقلال نیز گفت: بررسی‌های لازم در اینباره صورت گرفته و اسامی کادر فنی و کشتی‌گیران تیم بعد از قرعه کشی لیگ اعلام خواهد شد.

یزدانی با تاکید بر اینکه تماشاگران سرمایه‌های اصلی کشتی و ورزش محسوب می‌شوند، گفت: امیدوارم با وجود تیم‌های قدرتمندی که تاکنون در لیگ ثبت نام کردند رقابت‌های این دوره پر بیننده باشد و از ظرفیت رسانه‌ها با توجه به شیوع ویروس کرونا بیش از پیش استفاده شود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا کماکان به دنبال حضور در میادین قهرمانی و مبارزه برای تیم ملی است یا خیر، گفت: برای شرکت در رقابت‌های انتخابی المپیک ٢٠٢٠ تمرینات آمادگی را شروع کردم ولی با توجه به تعویق مسابقات و نامشخص بودن زمان ازسرگیری مسابقات در اینباره تصمیم گیری خواهم کرد. در حال حاضر بخاطر تعهدی که به باشگاه استقلال دارم به عنوان مسئول فنی در خدمت این تیم خواهم بود.

پاسخی بگذارید