تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

پدیده فصل گذشته تیم سپیدرود رشت اصلا نتوانسته در سر و صدایی که برای انتقال وی صورت گرفت، در ترکیب استقلال درخشان حاضر شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

یکی از مهره‌های پرمشتری در بازار تابستانه پیش از شروع لیگ نوزدهم، محمد بلبلی پدیده فصل گذشته سپیدرود رشت بود که باشگاه‌های چون استقلال، فولاد و پرسپولیس خواهان به خدمت گرفتن وی بودند؛ توافق با فولاد پیش از عقد قرارداد با استقلال باعث شد تا پرونده این بازیکن در کمیته انضباطی و استیناف به جریان بیفتد و حواشی فراوانی میان دو باشگاه استقلال و فولاد درباره بلبلی شکل گیرد. اتفاقی که باعث شد تا سرانجام بلبلی ۶ ماه از فعالیت فوتبالی محروم شود و نیم فصل نخست را بدین شکل از دست بدهد و فقط در بازی‌های دوستانه و درون تیمی آبی‌ها شرکت کند.

 

اما در نیم فصل دوم هم بدشانسی مصدومیت گریبان‌گیر پدیده فوتبال ایران شد و نگذاشت وی در لباس آبی برای استقلال در زمین به میدان برود؛ در هفته‌های اخیر هم که بلبلی به مرز آمادگی رسیده است گویا کادرفنی استقلال چندان اعتقادی به او ندارد و ترجیح می‌دهد یا نامش را خارج از لیست بگذارد و یا هم روی نیمکت تا پایان بازی نگه دارد و در نهایت برای اتلاف وقت بلبلی را به میدان بفرستد.

 

اتفاقی عجیب و غیرقابل پیش‌بینی برای پدیده فوتبال ایران در لیگ هجدهم که نمایش‌های درخشانی هم در سپیدرود رشت داشت؛ باید دید این ستاره پر سر و صدا که هیچ‌گاه نتوانست حتی به اندازه بخشی از حواشی ایجاد شده درباره‌اش در پیراهن استقلال بدرخشد چه تصمیمی را در پایان فصل خواهد گرفت؛ چرا که وی قراردادی چهار ساله با استقلال دارد و باید دید انتقال قرضی در دستور کار مدیران استقلال خواهد بود یا نظر فرهاد مجیدی درباره وی تغییر خواهد کرد؟

    پاسخی بگذارید