تاریخ: ۱۲:۵۰ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

جدال نساجی – ذوب آهن در حالی با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت که دراین بازی تیم میزبان روی فرار و ارسال فرزاد زامهران و ضربه روح الله باقری به گل رسید اما کمک داور این گل را مردود اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تصاویر تلویزیونی نشان می دهد روح الله باقری زمانی که فرزاد زامهران توپ را رو به جلو پاس می کند یک گم جلوتر از مدافع ذوب آهن است و کمک داور به درستی پرچم را بالا می برد. اما در صحنه ای دیگر توپ برای مهدی نظری پاس می شود و این بازیکن در موقعیت تک به تک قرار می گیرد که کمک داور پرچم آفساید را بالا می برد که کادر فنی تیم نساجی بر این عقیده بود در این صحنه مهدی نظری از پشت خط دفاعی به عمق زد و در موقعیت آفساید قرار نداشت و می توانست تیم را به گل برساند.

 

با این حال محمود فکری در پایان بازی از تیم داوری بازی تشکر کرد و گفت مربیان روی نیمکت باید به داوران جوان فرصت بدهند که وارد بازی های لیگ برتر شوند و از سویی فشار کمتر مربیان موجب می شود تا آنها در آرامش بازی را به شکل بهتری قضاوت کنند. او با اشاره به اینکه داور در یک صحنه حتی به خاطر خطا روی رحمان جعفری در محوطه جریمه می توانست برای تیم نساجی خطای پنالتی بگیرد در برابر انتقادات لوکا از تیم داوری گفت که سرمربی تیم ذوب آهن در مورد داوری بی انصافی می کند.

 

این صحنه پاس فرزاد زا مهران به روح الله باقری است که مهاجم نساجی توپ را تبدیل به گل می کند اما این گل از سوی کمک داور بازی مردود اعلام می شود

پاسخی بگذارید