تاریخ: ۹:۴۰ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
نام نویسنده: تحریریه

مربی تیم فوتبال گل گهر گفت: در فوتبال غفلت یک تیم جریمه سنگینی دارد و ما هم تاوان سنگینی دادیم اما نقطه بزرگ بازی با پرسپولیس بازگشت ما به شرایط بازی بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجتبی سرآسیایی در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا به بچه های تم خودمان  و پرسپولیس خسته نباشید و خدا وقت می گویم. بازی جاندار، محکم و تاکتیکی بود که در زمانی از آن غفلت کردیم. در فوتبال غفلت یک تیم جریمه سنگینی دارد و ما هم تاوان سنگینی دادیم.

وی افزود: نقطه بزرگ این دیدار بازگشت ما به شرایط بازی بود و با تلاش بچه ها توانستیم به گل سوم دست پیدا کنیم. خدا را شکر با وجود تمام اتفاق هایی که در جریان بازی افتاد، بازنده نشدیم. نباید فراموش کنیم پرسپولیس با ۱۴ امتیاز اختلاف قهرمان شده است و بی شک فوتبال باکیفیتی بازی کردیم که جلو افتادیم. پرسپولیس هم با وجود ده نفره شدن پتانسیل کمی ندارد.

مربی تیم گل گهر ادامه داد: برخی مواقع غفلت کردیم که برای آن چوب خوردیم و تاوان دادیم ولی باز هم خوشحالیم که در این شرایط خیلی حساس یک امتیاز را گرفتیم.  به بچه‌های مان که به بازی برگشتند، خدا قوت و دست مریزاد می‌گویم.

سرآسیایی درباره اینکه آیا گل گهر در بازی با ذوب آهن بقای خود در لیگ را قطعی می کند یا خیر، توضیح داد: قطعا برای گرفتن نتیجه خوب به مصاف ذوب آهن می رویم. خدا را شکر شرایط مان برای بقا بد نیست اما همچنان درمنطقه خطر هستیم و احتمال سقوط مان وجود دارد.

وی افزود: باید در آن بازی هم با تمرکز باشیم. در این چند هفته همیت گل گهر به اوج خود رسید و با کار تیمی خود از صدرکار خانه تا پایین، همیاری و همکاری خیلی خوبی ایجاد شد. ان شالله این موضوع با گرفتن نتیجه خوب و ماندن گل گهر تمام شود تا ما هم خجالت زده مردم خوب سیرجان نشویم.

پاسخی بگذارید