تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
نام نویسنده: تحریریه

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: مهم ترین نکته بازی پرسپولیس با گل گهر اخراج کمال کامیابی نیا بود که سید علی به دلیل نزدیکی اش به صحنه تصمیم درستی گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین عسگری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره ارزیابی اش از قضاوت مهدی سید علی در بازی گل گهر با پرسپولیس اظهار داشت: مهم ترین نکته بازی اخراج کمال کامیابی نیا بود که سید علی به دلیل نزدیکی اش به صحنه تصمیم درستی گرفت. وی روی این برخورد مسلط بود و به درستی دید چه اتفاقی رخ داده است. خود  کامیابی نیا هم پس از بلند شدن از روی زمین اعتراض خاصی نکرد و به تصمیم داور احترام گذاشت.

وی افزود: در یک صحنه دیگر نیمه اول علی علیپور درون محوطه جریمه گل گهر روی زمین افتاد که در این صحنه هیچ برخوردی بین وی با دروازه بان این تیم رخ نداد و سید علی به درستی تصمیم گرفت آن را پنالتی اعلام نکند.

کارشناس داوری فوتبال ایران درباره صحنه پنالتی پرسپولیس گفت: مدافع گل گهر به شکل واضحی پای سعید حسین پور را درون محوطه جریمه زد و این پنالتی هم درست اعلام شد.  این هم از مشکلات فوتبال ایران است که بازیکن می بیند توپ در حال بیرون رفتن است اما پای خود را به سمت مهاجم حریف پرتاب می کند. داور کاری ندارد توپ به اوت می رود و فقط می بیند توپ در جریان بازی است یا خیر؟ یک تیم باید با بازیکنش تمرین کند تا وی بداند کجا مرتکب خطا شود که به سود تیمش باشد.

پاسخی بگذارید