تاریخ: ۱۳:۳۷ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

فیلیپ کوتینیو ستاره سابق بارسلونا که در بازی دیشب مقابل این تیم با پیراهن بایرن دو بار گلزنی کرد می‌گوید از گلزنی خود و پیروزی بزرگ بایرن راضی و خوشحال است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

فیلیپ کوتینیو بازیکن سابق بارسلونا دیشب با پیراهن بایرن مونیخ از روی نیمکت وارد میدان شد و دو بار دروازه تیم کاتالان را باز کرد تا در شکست تحقیرآمیز ۸-۲ این تیم نقش داشته باشد.

فیلیپ کوتینیو رکورددار گران قیمت ترین خرید باشگاه بارسلونا بود اما سال گذشته را به صورت قرضی در بایرن سپری کرد. اما همین کوتینیو بود که دیشب وقتی از روی نیمکت وارد زمین شد دو بار در ۵ دقیقه آخر دروازه بارسا را باز کرد تا نقش مهمی در تحقیرآمیزتر شدن شکست بارسا داشته باشد.

کوتینیو یک پاس گل هم به رابرت لواندوفسکی داد تا زهر خود را کامل به بارسا ریخته باشد. او هفت دقیقه بعد از ورود به زمین پاس گلی به لواندوفسکی داد تا او پنجاه و چهارمین گل خود را در این فصل به ثمر رساند. دو گل کوتینیو به بارسا هم بعد از این به ثمر رسید.

کوتینیو در پایان بازی به خبرنگاران گفت: ” این بازی مهمی بین دو تا از بهترین باشگاه های دنیا بود. من از پیروزی بایرن در این بازی خوشحالم”.

این روزهای شاد کوتینیو در تقابل کامل با روزهایی است که او در ترکیب بارسلونا با بدترین شرایط ممکن روبرو بود. کوتینیو در ژانویه ۲۰۱۸ با مبلغ ۱۴۲ میلیون پوند از لیورپول به بارسا پیوست تا رکورد خریدهای این باشگاه را بشکند. اما کوتینیو در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ در ۵۴ بازی برای بارسلونا تنها ۱۱ گل به ثمر رساند و در نهایت به عنوان بازیکن مازاد در لیست خروجی قرار گرفت.

او در نهایت تابستان گذشته به صورت قرضی به بایرن پیوست. بعد از گذشت یک فصل کوتینیوی برزیلی سرانجام فرصت این را پیدا کرد تا ارزشهای خود را به رخ بارسلونا بکشد و به آنها ثابت کند که در از دست دادنش مرتکب چه اشتباهی شده اند.

پاسخی بگذارید