تاریخ: ۱۸:۲۵ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

باشگاه العربی قطر قصد دارد برای تقویت خود لوئیس سوارز ستاره بارسلونا را به خدمت بگیرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

لوئیس سوارز ستاره ۳۳ ساله اروگوئه ای بارسا تنها یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و البته بر اساس بندی در قراردادش اگر فصل بعد بتواند در ۶۰ درصد بازی های بارسا به میدان برود، قراردادش یک سال دیگر نیز تمدید خواهد شد.

بارسلونا که سخت به دنبال جذب لائوتارو مارتینز مهاجم آرژانتینی اینتر است، بی میل به فروش لوئیس سوارز نیست تا بتواند بخشی از هزینه جذب لائوتارو را تامین کند.

 

 

 

 

در همین رابطه امروز بی این اسپورتس گزارش داد که باشگاه العربی قطر بنا به درخواست سرمربی اش هیمیر هالگریمسون خواهان جذب لوئیس سوارز شده و تماس هایی نیز با این بازیکن داشته تا در مورد وضعیت او و توقعات مالی اش آگاه شود. سوارز هنوز پاسخی به این پیشنهاد نداده و خواستار مدت زمان بیشتری برای فکر کردن شده است.

 

این البته تنها پیشنهاد برای لوئیس سوارز نیست و اخیرا ادعا شده بود که اینتر میامی باشگاه تحت مالکیت دیوید بکام نیز خواهان جذب ستاره اروگوئه ای بارساست.

 

 

 

 

به نوشته الشرق، هواداران العربی در فضای مجازی اظهار امیدواری کردند همانطور که گابریل باتیستوتای آرژانتینی در سال ۲۰۰۳ به العربی پیوست، سوارز هم این مسیر را طی کند و فوتبال خودش را در لیگ ستارگان قطر دنبال کند.

سوارز از سال ۲۰۱۴ برای بارسا بازی می کند و سومین گلزن برتر تاریخ آبی اناری ها محسوب می شود.

 

پاسخی بگذارید