تاریخ: ۲۰:۲۲ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

اکسل ویتسل و متس هوملس، دو ستاره دورتموند از ماندگار شدن جیدون سانچو در این تیم ابراز خوشحالی کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

گزارش ها طی هفته های اخیر حاکی از آن بود که جیدون سانچو با منچستریونایتد به توافق ۵ ساله دست یافته و حتی گفته شد که این بازیکن هفتگی ۲۲۰ هزار پوند حقوق دریافت خواهد کرد. با این حال شب گذشته مدیر ورزشی باشگاه آلمانی یعنی میشائیل زورک در اظهار نظری اعلام کرد که سانچو فصل آینده نیز با لباس دورتموند به میدان خواهد رفت تا به نوعی انتقال این بازیکن به منچستریونایتد منتفی شده باشد.

 

 

اظهارنظر شب گذشته زورک اما باعث نشده که باشگاه منچستر یونایتد از جذب جیدون سانچو ناامید شود چراکه منابع انگلیسی معتقد هستند که شیاطین سرخ تا آخرین لحظات نقل و انتقالات تمام تلاش خود را برای آوردن این ستاره انگلیسی به اولدترافورد انجام خواهند داد.

 

با این همه ستاره بلژیکی دورتموند و هم تیمی سانچو اطمینان دارد که این بازیکن حداقل یک فصل دیگر در تیم آلمانی ماندگار خواهد بود. اکسل ویتسل در این باره گفت: ” او می ماند و همه ما از این موضوع بسیار خوشحال هستیم. سال گذشته و سال اولی که به اینجا آمدم، او یکی از مهمترین بازیکنان ما بوده است. این خبر بسیار خوبی است که سانچو حداقل یک فصل دیگر با دورتموند ادامه می‌دهد.”

 

مدافع با تجربه زنبورها یعنی متس هوملس نیز در این باره گفت: ” او بازیکنی است که می تواند تفاوت ها را رقم بزند. من بابت اینکه سانچو در اینجا می ماند خوشحال هستم.”

پاسخی بگذارید