تاریخ: ۱۲:۳۰ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

حملات پرتعداد شاگردان نکونام و حتی پنالتی این تیم نیز به هدر رفت تا فولاد در شبی که می‌توانست سه امتیاز را کسب کند، با تک امتیاز زمین بازی را ترک کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

شب گذشته تیم فولادخوزستان از هفته بیست و هشتم مسابقات به مصاف سایپا رفت و در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فولادی‌ها اما در این دیدار موقعیت‌های زیادی داشتند که با بی‌دقتی و کم‌شانسی به هدر رفتند. همچنین یک پنالتی با خطای هند مدافع راست سایپا کسب شد که منادی موفق شد با یک شیرجه زیبا، ضربه شیمبا را مهار کند. این اما واکنش استثنایی منادی در این بازی نبود، چند دقیقه بعد حمله فولادی‌ها از سمت راست با ارسال همراه شد و درون محوطه شش قدم صابر حردانی توپ را شلیک کرد که با واکنش دیدنی و سریع گلر سایپا به کرنر رفت. در دقایق انتهایی تیم فولاد با آوردن صابر حردانی، امیرحسین باقرپور، حسن بیت سعید و پاتوسی و حضور شیمبا همه جانبه به گل سایپا حمله کرد که. در نهایت توپی از خط دروازه رد نشد.

 

فولاد اما با این تساوی ۴۷ امتیازی شد و در رده چهارم باقی ماند، امیدهای شاگردان نکو برای آسیایی شدن باقی مانده و این تیم در دیدار بعد خود باید در جم به مصاف پارس جنوبی برود، دیداری که قطعا دیدنی خواهد شد.

عکس: مسعود اکبری

 

 

 

پاسخی بگذارید