تاریخ: ۱۳:۲۰ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
نام نویسنده: علی احمدی

مهاجم تیم فوتبال شهرخودرو گفت: با اتفاقاتی که درجریان بازی رخ داده است گل اول حریف آفساید بود و پنالتی را هم کمک‌داور برای آنها گرفت ما از کسب یک امتیاز ناراحت هستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا خلعتبری بعد از پایان دیدار شهرخودرو و استقلال اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود چون استقلال در ۲ هفته اخیر ۶ امتیاز گرفته بود. ما برای گرفتن سه امتیاز وارد زمین شدیم ولی متأسفانه بازی بر وفق مراد ما نبود.

وی افزود: نمی‌توانم در مورد صحنه پنالتی به آقای کاظمی اعتراض کنم چون فکر می‌کنم کمک داور آن صحنه را پنالتی گرفت. ولی در مجموع ما از اتفاقی که افتاد ناراحت هستیم. گل اول استقلال هم آفساید بود و از اینکه ما با این شرایط یک امتیاز گرفتیم خیلی ناراحتم.

خلعتبری در خصوص اینکه قبل از صحنه پنالتی خطا روی بازیکن شهرخودرو صورت گرفته بود، گفت: من چون آن صحنه را ندیدم نمی‌توانم دقیق در موردش صحبت کنم. ولی آقای کاظمی یکی از داوران خوب ما است و ان‌شاءالله در بازی‌های آینده موفق باشد.

مهاجم شهرخودرو تأکید کرد: اگر هم اعتراضی از سوی تیم ما صورت گرفته طبیعی است چون وقتی پنالتی را کمک داور اعلام می‌کند و گل اول استقلال نیز آفساید بوده است طبیعی است این اعتراضات صورت بگیرد.

پاسخی بگذارید