تاریخ: ۱۸:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
نام نویسنده: sobhan

عجیب است، مردها نمی خواهند رحیمی برود و لاجرم همه امیدهای وزنه برداری همه امضا کردند، نامه ای مشترک برای مدیر کل ورزش و جوانان مازندران تا بگویند که عزت مند هستند و نمی خواهند کوچک شمرده شوند. به گزارش مازند اسپرت ؛ حرکت نامنصفانه و لجوجانه ی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و تلاش […]

1212121عجیب است، مردها نمی خواهند رحیمی برود و لاجرم همه امیدهای وزنه برداری همه امضا کردند، نامه ای مشترک برای مدیر کل ورزش و جوانان مازندران تا بگویند که عزت مند هستند و نمی خواهند کوچک شمرده شوند.

به گزارش مازند اسپرت ؛ حرکت نامنصفانه و لجوجانه ی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و تلاش آشکارش برای برداشتن عباس رحیمی رییس هیات وزنه برداری استان اهالی این رشته موفق را به یکدیگر نزدیک تر کرده است.

آنها در بیانیه ی مشترک که هیچ بزرگی نیست که آن را امضا نکرده باشد برای ماندن رحیمی، عزت خود و البته امید و آینده ی این ورزش هم قسم شده اند.

اقدام علی مرادی در تعویق غیر قانونی انتخابات وزنه برداری در واقع به سخره گرفتن و بلاتکلیف گذاردن استانی است که جان پناه وزنه برداری در ۸ سال گذشته بوده است.مرادی برای تسویه حساب با رحیمی که به او در مجمع انتخابات فدراسیون رای نداد، قصد برکناریش را دارد اما گمان نمی برد با چنین واکنش همرنگی از جانب بزرگان وزنه برداری مواجه شود.

تصاویر نشان می دهد که چه طومار پر و پیمانی برای حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران ارسال شده است.

متن نامه ارسالی که از سوی این پیشکسوتان، روسای هیات ها، مربیان و ورزشکاران ارسال شده بدین ترتیب است:

 

جناب آقای حبیب حسین زادگان

مدیر کل محترم ورزش و جوانان

با سلام و احترام

در مکتب ورزش ایرانی اسلامی که بر مدار پهلوانی استوار است، عالیترین درجات و مراتب انسانی گنجانده شده و قدرشناسی و حق خواهی یک اصل و وظیفه محسوب می شود.

رشته وزنه برداری در مازندران با وجود تاثیر گذاری عمیق و کسب نتایجی درخشان و جایگاه والا در این ورزش مهم با خودکامگی ریاست فدراسیون وزنه برداری در خطر نابودی ناگهانی و فرو ریزی بنایی است که هزینه های زیادی برای ایجاد آن صورت گرفته و عمر و نیرو و جوانی بسیاری به خاطرش عاشقانه صرف شده است.

متاسفانه در شرایطی که همه چیز برای برگزاری مجمع انتخابات ریاست هیات وزنه برداری استان بر اساس قوانین و مقررات مصوب وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته و منتظر بودیم تا این جریان رو به پیشرفت و تعالی دوام یافته و استمرار پیدا کند، با تعویق یکباره و نظریه دور از انتظار و غیر منصفانه ریاست فدراسیون وزنه برداری مواجه گشته است.

از قرار ایشان که با پاسخ منفی ریاست کنونی هیات وزنه برداری مازندران در حمایت در مجمع فدراسیون مواجه شدند قصد تسویه حساب با تمام وزنه برداری استان را دارند!

اثرات پیشتازی و قدرت نمایی وزنه برداری مازندران با موفقیت های مداوم در عرصه های ملی و بین المللی نمایان است و چند سال متوالی است که مازندران هم بر گرده اولی کشور تکیه زده و هم در تمامی میادین مهم باعث عزت و شکوه ایرانیان با مدال های ورزشکاران بزدگ خود نظیر پهلوانان بهداد سلیمی و بهادر مولایی می شود.

به قدری خودرایی و انتقام گیری جلوی چشمان حق و حقیقت آقایان را گرفته که در ۳ مسابقه قهرمانی کشور در سالجاری مازندران با صلابت به عنوان نخست دست یافته ولی در ازای تبریک و پاداش در صدد برهم زدن آرامش و نظم حاکم در این رشته و دلسرد کردن عاملان و راقمان این موفقیت های بزرگ هستند.

هیات وزنه برداری استان با تایید و انتخاب خود فدراسیون وزنه برداری در ۸ سال مدیریت آقای عباس رحیمی به عنوان ریاست هیات، ۵ بار عنوان هیات برتر کشور را کسب کرده و به تمامی افتخارات ممکن آسیایی، جهانی و المپیک دست یافته است.

این برخورد ناشایست با مجمع انتخابات هیات وزنه برداری استان در واقع چشم پوشی و بی احترامی به کسانی است که دوشادوش ایشان در تمامی سال های گذشته بی ریا و بدون منت کار کرده و حال در دوران اوج این رشته محکوم هستند تا از کیان و حرمت خود چنین دفاع نمایند.

امضا کنندگان ذیل به عنوان خادمان وزنه برداری مازندران و ایران خواهشمندیم که از آبروی در احتضار این ورزش دفاع نموده و با حمایت از آقای رحیمی به عنوان تنها کاندیدای انتخابات ریاست و ارج نهادن بر ۸ سال زحمت و تلاش وافر ایشان که وزنه برداری مازندران را پس از سال ها رخوت، احیا کرد و به قطب مسلم و برتر کشور تبدیل نمود، از تضییع حقوق حقه مان دفاع نمایید.

خواهشمند است به عنوان متولی ورزش استان از هدر داده شدن عرق جبین ما جلوگیری کنید.

 

222

1

 

 

 

 

پاسخی بگذارید