تاریخ: ۷:۲۲ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

درحالیکه یوونتوس به دنبال اغوای سیمونه اینزاگی سرمربی موفق لاتزیو است این تیم قصد دارد برای حفظ او دستمزدش را افزایش دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

کالیچیو مرکاتو مدعی است درحالیکه لاتزیو مترصد است هر طور شده سیمونه اینزاگی سرمربی موفق خود را حفظ کند و به زودی جلسه‌ای بین باشگاه و او برای تمدید قرارداد منعقد خواهد شد اما باشگاه یوونتوس برای به خدمت گرفتن او تلاش می‌کند و سعی دارد اینزاگی را برای پیوستن به بیانکونری ترغیب کند.

این رسانه می‌گوید هنوز تاریخ جلسه مهم بین اینزاگی و لاتزیو اعلام نشده. اما منابع این روزنامه گفته اند که این جلسه روز یکشنبه آینده ۹ آگوست برگزار خواهد شد. البته کالچیو مرکاتو می‌گوید سیمونه اینزاگی پیش از این به صورت شفاهی به رئیس باشگاه لاتزیو قول داده که قراردادش را تمدید خواهد کرد.

شرایط جدیدی که لاتزیو قصد دارد به اینزاگی پیشنهاد دهد یک قرارداد به مدت دست کم دو سال و نیم خواهد بود و اینزاگی در این مدت به ازای هر فصل ۲٫۵ میلیون یورو دستمزد گرفته و پاداشهایی جداگانه هم دریافت خواهد کرد.

اما از سوی دیگر اینزاگی از باشگاه خواسته که بازیکنان مد نظرش را در طول تابستان به خدمت بگیرد. او بیشتر به دنبال بازیکنان کارآمد است و یک مدافع، یک وینگر چپ‌، یک هافبک و دو مهاجم می خواهد.

تنها نگرانی لاتزیو تلاش یوونتوسی‌ها برای جذب اینزاگی است. همه در ایتالیا می‌دانند که سیمونه به یوونتوس علاقه مند است و همین سال گذشته تماس‌هایی بین پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس و اینزاگی برای پیوستن او به بیانکونری انجام شده بود.

پاسخی بگذارید