تاریخ: ۷:۱۵ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کاسمیرو ستاره رئال مادرید می‌گوید گرت بیل برای این تیم بازیکن بسیار مهمی است و در حال حاضر یکی از سه فوتبالیست برتر دنیا است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

کاسمیرو ستاره برزیلی رئال مادرید با ستایش از هم تیمی ولزی اش گرت بیل از او به عنوان بازیکنی بسیار مهم برای رئال یاد کرده و می‌گوید این ستاره ولزی در حال حاضر یکی از سه فوتبالیست برتر دنیا است و در اوج آمادگی قرار دارد.

از زمان بازگشت زیدان به نیمکت برنابئو در مارس ۲۰۱۹ آینده گرت بیل در این تیم با شایعات و گمانه زنی های متعدد همراه بوده. بیل تابستان گذشته تا انتقال به لیگ چین تنها یک قدم فاصله داشت ولی زیدان در نهایت در آخرین لحظات از نظر خود برگشت و بیل در مادرید ماندگار شد.

بیل در جریان جشن قهرمانی رئال مادرید در فصل گذشته لالیگا حرکاتی عجیب به نمایش گذاشت تا اغلب هواداران و رسانه ها به این نتیجه برسند که دوران حضور او در رئال مادرید به روزهای آخر رسیده.

اما کاسمیرو ستاره برزیلی رئال با ستایش از هم تیمی ولزی اش درباره او گفت: ” گرت بیل در حال تلاش است. او می‌داند که در اوج دوران فوتبالش نیست ولی او حمایت ما را دارد و هم مربی و هم باشگاه از او حمایت می‌کنند. گرت بیل برای ما بازیکن خیلی مهمی است. او کسی است که می‌تواند هر لحظه رقیب را غافلگیر کند. به نظر من گرت بیل یکی از سه فوتبالیست برتر دنیا است. بازیکنی تاثیرگذار که در فینال‌های لیگ قهرمانان گلزنی می‌کند”.

پاسخی بگذارید