31 مردادماه زمان پایان لیگ
تاریخ: ۷:۰۵ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
نام نویسنده: تحریریه
اعلام برنامه ۲ هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه ۲ هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برنامه ۲ هفته پایانی مسابقات گروه اول لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را منتشر و و اعلام برنامه ۲ هفته پایانی مسابقات گروه دوم را به آینده و پس از تعیین و تکلیف وضعیت تیم فوتبال پاس همدان موکول کرد.

برنامه مسابقات ۲ هفته پایانی گروه اول به شرح زیر است :
سه شنبه ۲۱ مردادماه ۹۹
شهیدقندی یزد – فولادنوین اهواز – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهیدنصیری یزد
شهرداری آستارا – شهرداری همدان – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی بندرانزلی
خیبر خرم آباد – استقلال ملاثانی – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
میلادمهر تهران – مس نوین کرمان – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
امید گناوه – اترک بجنورد – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر
آوالان کامیاران – شهرداری فومن – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه ملک نیا سنندج
پنجشنبه ۲۳ مردادماه
شهدای بابلسر – شهرداری بندرماهشهر – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه هفت تیر بابل
پاس همدان – چوکا تالش – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
شهرداری بندرعباس – نفت و گاز گچساران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مس شهربابک – سردار بوکان – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
ملی حفاری اهواز – ایران‌جوان بوشهر – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز
بعثت کرمانشاه – شهدای رزکان کرج – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه
شهرداری بم – نفت امیدیه – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه فجر بم
سه شنبه ۲۸ مردادماه ۹۹
اترک بجنورد – شهیدقندی یزد – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
استقلال ملاثانی – میلادمهر تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز
کاسپین قزوین – شهرداری آستارا – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
فولادنوین اهواز – خیبر خرم آباد – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد
شهرداری همدان – آوالان کامیاران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدای قدس همدان
شهرداری فومن – امید گناوه – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه عضدی رشت
جمعه ۳۱ مردادماه
شهدای رزکان کرج – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
سردار بوکان – پاس همدان – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهیدباکری ارومیه
نفت و گاز گچساران – شهرداری بم – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران
چوکا تالش – شهرداری بندرعباس – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری بندرماهشهر – بعثت کرمانشاه – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدای بندرماهشهر
ایران‌جوان بوشهر – مس شهربابک – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر
نفت امیدیه – شهدای بابلسر – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

پاسخی بگذارید