تاریخ: ۱۱:۱۵ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال به شایعه قطع همکاری با فرهاد مجیدی در پایان فصل واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

اسماعیل خلیل‌زاده در مورد اظهارات احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر اینکه سند ورزشگاه مرغوبکار به نام این تیم زده شد و قرار است کمپ زنده‌یاد ناصر حجازی نیز طی روزهای آینده به نام استقلال شود، عنوان کرد: در این زمینه ایشان و آقای نیکخو زحمات زیادی کشیدند و پیش از ایشان هم مدیران عامل قبلی، به غیر از خود من، زحمات زیادی کشیدند و چنین مسائلی را دنبال کردند.

 

او ادامه داد: وزارتخانه هم زدن این دو ورزشگاه به نام استقلال را دنبال کرده و مصوبه رسمی هیأت وزیران را گرفته بود که بالاخره امروز این اتفاق افتاد و خدا را شکر سرمایه عظیمی به سرمایه‌های باشگاه استقلال اضافه شد.

 

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص نشستی که با سازمان خصوصی‌سازی در این باره دارند، گفت:وقتی به کشف قیمت می‌رود، حتما اثرگذار است چراکه آن ملک و امکانات‌اش قیمت بالایی دارد و وقتی قرار است به کشف قیمت برود یا قیمت‌گذاری شود، یکی از مباحث این است که دارایی‌های استقلال چقدر است.

 

خلیل‌زاده در مورد طلب سنگین استراماچونی از استقلال و رسیدگی به پرونده این سرمربی ایتالیایی عنوان کرد: در این خصوص هیأت مدیره باشگاه اختیاری به مدیرعامل داده که باید ایشان توضیح بدهند.

 

او درباره شایعاتی مبنی بر پایان همکاری استقلال با فرهاد مجیدی در صورت عدم کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی و نایب قهرمانی در لیگ برتر و انتخاب جانشین برای او، عنوان کرد: اصلا این بحث بین اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه نشده است. این مطالب تبلیغی است که در برخی کانال‌ها می‌بینیم، وگرنه در رسانه‌های رسمی چنین چیزی را نزده‌اند.

 

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: هفته قبل که جلسه داشتیم، تمام اعضای هیأت مدیره باشگاه از آقای مجیدی حمایت کردند و تک تک دوستان به‌صورت تلفنی در جریان دیدار مقابل پارس جنوبی به ایشان چنین موضوعی را گفتند تا مطالبی که در کانال‌ها پخش شده بود را رد کنند چراکه اصلا درست نبود.

 

خلیل‌زاده تاکید کرد: از آقای مجیدی حمایت می‌کنیم و ایشان سرمربی استقلال است تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

 

او درباره اتمام قرارداد برخی بازیکنان استقلال و شایعه منتشر شده درباره لیست خروجی این تیم و احتمال رفتن دیاباته بخاطر قرارداد دلاری این مهاجم خارجی، عنوان کرد:این موضوعات در حیطه اختیارات بخش اجرایی باشگاه است ولی آن چیزی که بنده به‌عنوان یکی از اعضای هیأت مدیره می‌دانم این است که تمدید قرارداد بازیکنانی که باشگاه نیاز داشته باشد، انجام می‌شود.

پاسخی بگذارید