تاریخ: ۶:۲۷ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

هوادار با مربیگری رضا عنایتی نه شانس صعود دارد و نه خطر سقوط به دسته پایین تر را حس می کند اما در هفته های پایانی لیگ برتر در برابر تیم ها جوانمردانه فوتبال می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

هوادار در هفته سی و دوم بازی ها در خانه تیم رایکا که برای بقاء در جدول بازیها می جنگد به میدان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. با این نتیجه سیر صعودی تیم هوادار با عنایتی ادامه پیدا کرد. مهاجم سابق استقلال اگر فقط چند هفته زودتر به تیم هوادار ملحق می شود به طور حتم امروز یکی از دو مدعی صعود به لیگ برتر بود. به این خاطر که در بیشتر هفته های حضور عنایتی در هوادار، این تیم حریفان خود را شکست داده است.

 

بر خلاف عنایتی – علی نظر محمدی در تیم مازنی روزهای بحرانی را پشت سر می گذارد. تیم او یکی از سه نامزد سقوط به دسته پایانی بشمار می رود و برای ماندن باید در دو هفته باقی مانده نتایج خوبی بگیرد. البته فاصله رایکا با تیم های بالاسری نزدیک است و در صورت پیروزی در دو بازی باقی مانده شانس زیادی برای ماندن خواهد داشت.

 

 

 

عنایتی در ابتدای فصل روزهای خوبی را در قشقایی تجربه نکرد و خیلی زود از سمت خود در این تیم استعفاء کرد اما نتایج او در هوادار نشان می دهد در مربیگری می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. بدون شک هوادار با روندی که در پیش گرفته می تواند فصل بعد برای صعود به لیگ برتر برنامه ریزی کند.

پاسخی بگذارید