تاریخ: ۶:۲۴ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع باتجربه استقلال تلاش می کند تا به ترکیب تیمش برگردد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سیاوش یزدانی مدافع بلندقامت و باتجربه استقلال بعد از ابتلا به ویروس کرونا و قرنطینه دو هفته ای از نظر بدنی شرایط مناسبی نداشت. با این حال یزدانی در تمرینات استقلال حضور یافت و کارش را دنبال کرد تا بتواند در لیست آبی ها قرار بگیرد.

یزدانی بعد از بهبودی کامل ناشی از ابتلا به کرونا در دیدار با پارس جنوبی با تصمیم کادرفنی از سفر به جم بازماند اما مقابل سپاهان در لیست ۱۸ نفره قرار گرفت. حالا اما یزدانی در تمرینات با انگیزه بالا تلاش می کند تا بتواند بار دیگر به ترکیب برگردد.

 

این مدافع قطعا انگیزه زیادی برای بازگشت به ترکیب استقلال دارد و به همین خاطر در انتظار فرصتی است تا مجیدی به او بدهد و بتواند بار دیگر فیکس شدن در ترکیب را تجربه کند.

نکته قابل توجه درباره خط دفاع استقلال این است که دست کادرفنی برای پست دفاع وسط کاملا باز است. روزبه چشمی، عارف غلامی، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر ۴ مدافع وسط آبی ها هستند که با توجه به اتخاذ سیستم ۴ دفاعه در هر بازی فقط ۲ نفر می توانند به میدان بروند و فعلا قرعه در این خصوص به نام چشمی و غلامی افتاده و دانشگر و یزدانی برای فیکس شدن دوباره باید تلاش شان را به کار بگیرند.

 

پاسخی بگذارید