تاریخ: ۴:۰۲ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
نام نویسنده: تحریریه

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: دیدار نساحی و پرسپولیس حساس نبود و صحنه خاصی را هم در آن شاهد نبودیم تا بتوانیم داور را محک بزنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حیدر سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره ارزیابی اش از عملکرد تیم داوری بازی نساجی با پرسپولیس اظهار داشت: این دیدار به جز صحنه پنالتی، نکته داوری خاصی نداشت. در آن صحنه هم خطای حقیقی به درستی روی علیپور اعلام شد زیرا دروازه بان نساجی با تکل شیرجه زد تا توپ را دریافت کند اما وقتی به توپ نرسید پای مهاجم را هدف قرار داد.

وی افزود: با توجه به اینکه علیپور به سمت دروازه حرکت نمی کرد و به سمت بیرون در حال حرکت بود خطای حقیقی کارت نداشت و حاج ملک به درستی تصمیم گرفت. در کل بازی حساسی نبود و صحنه خاصی را هم شاهد نبودیم تا بتوانیم داور را محک بزنیم.

کارشناس داوری فوتبال ایران درباره اعتراض محمود فکری به قضاوت داور این بازی گفت: بازیکنان، مربیان و داوران به عنوان ارکان بازی باید با هم تعامل داشته باشند. هر چه مربیان به داورها اعتراض کنند، نظر آنها به همان نیمکت برمی گردد و واکنش نشان می دهد. یک بار می تواند این موضوع را نادیده بگیرد اما در نوبت های بعدی واکنش نشان داده و به مربی کارت می دهد. اخطار به فکری هم به دلیل اعتراض بیش از حد و از محوطه فنی خارج شدن وی درست بود.

پاسخی بگذارید