تاریخ: ۵:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
نام نویسنده: sobhan

برانکو خطاب به مظلومی: نظرت را برای خودت نگه دار ورزش > لیگ برتر – سرمریی پرسپولیس نسبت به صحبت های همتای استقلالی خود واکنش نشان داد. به گزارش مازند اسپرت ؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از دربی ۸۱ از اینکه در لحظات پایانی از شکست فرار کرد خوشحال بود و گفت:«خوشحالم که بازیکنان ما تا […]

برانکو خطاب به مظلومی: نظرت را برای خودت نگه دار

ورزش > لیگ برتر – سرمریی پرسپولیس نسبت به صحبت های همتای استقلالی خود واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از دربی ۸۱ از اینکه در لحظات پایانی از شکست فرار کرد خوشحال بود و گفت:«خوشحالم که بازیکنان ما تا ثانیه های آخر هم تلاش کردند اما در کل از نتیجه به دست آمده راضی نیستم.» در مقابل پرویز مظلومی معتقد بود که پرسپولیس شانسی توانست مقابل استقلال به تساوی برسد و او همچنین داور را در به دست آمدن چنین نتیجه ای مقصر دانست.مظلومی بعد از بازی گفت:« به نظر من زمین افتادن رحمتی آن قدری نبود که داور بخواهد ۲ دقیقه بیشتر زمان تلف شده بگیرد و داور کار خودش را کرد.»
برانکو در مصاحبه ای با روزنامه گل نسبت به حرف های مظلومی واکنش نشان داد. او دراین باره گفت:« استقلال اگر رحمتی را در درون دروازه نداشت شکست سنگینی می خورد. او توپ های زیادی گرفت و توانست استقلال را از شکست سنگین نجات دهد.»
برانکو که نظر مظلومی را قبول نداشت در این باره گفت: «مظلومی نظرش را برای خودش نگه دارد.»

پاسخی بگذارید