تاریخ: ۵:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
نام نویسنده: sobhan

حمایت اینستاگرامی استقلالی‌ها از مهدی رحمتی برابر کروش ورزش > لیگ برتر – دو بازیکن استقلال، در حمایت از مهدی رحمتی در اینستاگرام خود مطالبی منتشر کرده‌اند. به گزارش مازند اسپرت ؛ آرش برهانی و حنیف عمران زاده کسانی هستند که تا این لحظه از مهدی رحمتی در برابر بیانیه کارلوس کروش حمایت کرده‌اند.  این ۲ بازیکن […]

حمایت اینستاگرامی استقلالی‌ها از مهدی رحمتی برابر کروش

ورزش > لیگ برتر – دو بازیکن استقلال، در حمایت از مهدی رحمتی در اینستاگرام خود مطالبی منتشر کرده‌اند.

به گزارش مازند اسپرت ؛ آرش برهانی و حنیف عمران زاده کسانی هستند که تا این لحظه از مهدی رحمتی در برابر بیانیه کارلوس کروش حمایت کرده‌اند. 

این ۲ بازیکن که هیچ‌گاه هم مورد تایید کارلوس کروش نبوده‌اند، در اینستاگرام خود مطالبی در حمایت از سید مهدی رحمتی نوشته‌اند. 

حنیف عمران زاده با گذاشتن عکسی از مهدی رحمتی و کپشن: « داداش خودت می‌دونی که کل ایران می‌دونه تو شماره یک ایرانی، چشم ۲۰ میلیون آبی به توئه، کار سختی رو به جلو داریم واسه قهرمانی، یا علی!» از مهدی رحمتی حمایت کرد.


بعد از او نوبت آرش برهانی بود که در حمایت از رحمتی پستی بگذارد. 
مهاجم با تجربه استقلال نوشت: «آنها با تو مشكلي ندارند، فقط شايد دوستت ندارند چون يقين دارند كه تو بهتريني… مهدي رحمتي عزيز، جايت مدتهاست در تيم ملي خالي است، تيم ملي دوست داشتني اي كه براي كامل بودن تو را كم دارد. شماره يك ايران بودن هميشه برازنده توست و اين را نه من، كه حتي كارلوس كي روش هم خوب مي داند! زدن قفل محكم بر دروازه تيم ملي فقط از دستان تو برميايد چون شايسته تريني.»

۲۵۸

پاسخی بگذارید