تاریخ: ۸:۱۲ :: ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
نام نویسنده: تحریریه

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس باز هم پیشنهاد این باشگاه برای پرداخت مطالباتش را رد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در چند روز گذشته مسئولان باشگاه  پرسپولیس اعلام کردند که به زودی مطالبات برانکو را پرداخت می‌‌کنند. حتی در خبرها آمده بود که با پرداخت پول باشگاه آنتورپ بلژیک بابت انتقال بیرانوند به این تیم باشگاه  پرسپولیس از این طریق مطالبات برانکو را می‌دهد.

با وجود این اخبار در مذاکرات جدیدی که باشگاه  پرسپولیس  با برانکو داشته سرمربی کروات سابق سرخ‌پوشان پیشنهاد جدید این باشگاه را قبول نکرده است. ظاهراً مسئولان  پرسپولیس به برانکو پیشنهاد داده‌اند ۸۰۰ هزار دلار برای او واریز کنند و همچنین ۱۰۰ هزار دلار نیز از طریق فیفا به حساب وی واریز شود مابقی مطالبات در ۲ ماه آینده به وی داده شود.

این در حالی است که طلب برانکو یک میلیون و ۵۵ هزار یورو است و  پرسپولیسی‌ها قصد دارند به صورت دلار این پول را پس دهند. اما برانکو این پیشنهاد را قبول نکرده و تأکید داشته که تمام طلبش را به صورت یکجا می‌خواهد. با این حساب اگر مسئولان  پرسپولیس  برای پرداخت حق و حقوق سرمربی سابق خود اقدام جدید نکنند باید این پرونده را در دادگاه CAS پیگیری کنند.

برانکو همچنین مالیات قراردادش با این باشگاه نیز نامه‌ای به فیفا ارسال کرده که هنوز فدراسیون جهانی در خصوص این نامه واکنشی نداشته است.

پاسخی بگذارید