تاریخ: ۴:۵۲ :: ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
نام نویسنده: تحریریه

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو با همراهی رئیس هیات جودو استان ، معاونت توسعه امور ورزشی استان و مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان استان به دیدار استاندار مازندران رفت

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صبح امروز آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو با همراهی دکتر حامی رئیس هیات جودو، حسن شاملی سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی و یگانه مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان در دفتر استاندار مازندران حضور یافت و درباره موضوعات مرتبط با جودو استان مازندران گفتگو و تبادل نظر کرد.
احمد حسین زادگان در این دیدار، آرش میراسماعیلی را مایه افتخار ورزش ایران دانست و گفت :امیدوارم تجربیات و نیروی جوانی آرش میراسماعیلی موجب توسعه و تقویت جودو ایران و جودو استان مازندران شود.
آرش میراسماعیلی نیز در این نشست با تقدیر از نگاه مثبت استاندار در حوزه ورزش و شناخت ایشان از جودو و همینطور استعداد ویژه جوانان مازندران در ورزش، خواستار اتخاذ تدابیری برای ایجاد خانه تخصصی جودو برای توسعه این ورزش در مازندران شد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به تلاش های ارزشمند حاج حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تاکید کرد آینده جودوی مازندران قطعا روشن و پرامید خواهد بود.

پاسخی بگذارید