مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خبر داد؛
تاریخ: ۴:۰۵ :: ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
نام نویسنده: تحریریه
تمامی فعالیت های ورزشی استان مازندران تا اطلاع ثانوی لغو شد

حبیب حسین زادگان با اشاره به مصوبات جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان مازندران گفت : تمامی فعالیت های ورزشی استان تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حبیب حسین زادگان با اشاره به مصوبات سی و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای قرارگاه زیستی استان که به ریاست استاندار محترم تشکیل شد گفت : بدلیل وضعیت قرمز استان در شیوع کرونا به ناچار باری دیگر همه فعالیت های ورزشی بغیر از مسابقات رسمی فوتبال که در لیگ های کشوری برگزار می شود، تعطیل اعلام می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اهمیت حفظ سلامت افراد جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت : با متخلفینی که اقدام به بازگشایی اماکن ورزشی نمایند و به مصوبات ستا استانی مقابله با شیوع کرونا بی توجهی کنند شدیداً برخورد خواهد شد و قطعاً نسبت به پلمپ چنین اماکن ورزشی اقدام خواهد شد.

وی با اعلام اینکه سواحل پر تراکم یکی از محل های خطرناک شیوع کرونا محسوب می شود گفت : طبق تصمیات جدید اتخاذ شده همه ی شناگاه های ساحلی استان مازندران نیز تعطیل شده است.

حسین زادگان، برنامه ریزی برای عدم حضور کارکنان با شرایط خاص را یکی دیگر از مصوبات جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اعلام و تاکید کرد : تمامی جلسات ادارات و تشکیلات تابعه تا عادی شدن وضعیت بصورت ویدئو کنفرانس برگزار و جلساتی که نیاز به حضور افراد باشد باید با رعایت سقف مجاز حضور و پروتکل های بهداشتی صورت گیرد.

پاسخی بگذارید