تاریخ: ۳:۵۹ :: ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
نام نویسنده: تحریریه

دکتر سمیه قاسمی طوسی در جمع اعضای خانه جوانان مازندران با اشاره به برخی معضلات اجتماعی که گریبانگیر بانوان و جوانان جامعه شده است تاکید کرد؛ اگر می خواهیم کرامت انسانی جوانان و زنان در جامعه حفظ شود باید وضعیت اشتغال و معیشت آنان را مورد توجه قرار دهیم

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صبح امروز سرکار خانم سمیه قاسمی طوسی مدیر کل امور بانوان و خانواده استاندار با همراهی محمدرضا ییلاقی اشرفی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان در محل خانه جوانان استان حضور یافت و درباره موضوعات مرتبط با حوزه جوانان با اعضا و مدیر خانه جوانان به گفتگو نشست.

وی در این نشست صمیمی گفت : همه ما دوران جوانی را تجربه کرده ایم و می دانیم که این دوره با شور و شعف و انرژی همراه است، لذا از جوانان انتظار می رود که بصورت گسترده و فرابخشی در حوزه های مختلف فعالیت داشته باشند تا به سمت اهداف ترسیم شده حرکت نمائیم.

دکتر سمیه قاسمی طوسی مطالبه گری جوانان را یک اصل دانست و اظهار داشت : شایسته است خانه جوانان، مسیر پیشرفت و هدایت جوانان و همچنین افق چشم انداز را در اولویت مطالبات خود قرار دهد و در این مسیر خانه و خانواده نیز جایگاه مهمی خواهد داشت.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندار در ادامه افزود؛ متاسفانه زنان در جامعه آن جایگاه قابل قبول و مورد انتظار را ندارند که البته با استفاده از ظرفیت های مختلف ازجمله مشاوران بانوان دستگاه های اجرایی، خانه های جوانان و مشاوران بانوان فرمانداران می توان بسیاری از مشکلات را در این زمینه پیگیری و مرتفع ساخت.

دکتر طوسی با اشاره به برخی معضلات اجتماعی که گریبانگیر بانوان و جوانان جامعه شده است تاکید کرد؛ اگر می خواهیم کرامت انسانی جوانان و زنان در جامعه حفظ شود باید وضعیت اشتغال و معیشت آنان را مورد توجه قرار دهیم.

محمدرضا ییلاقی اشرفی نیز در این نشست با تقدیر از حضور خانم دکتر قاسمی طوسی در جمع جوانان استان، گزارشی از مراحل راه اندازی خانه جوانان مازندران ارائه داد و گفت : از برنامه ویژه معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران و تشکل های جوانان استان، کمک به راه اندازی خانه جوانان در همه ی شهرستان های استان خواهد بود و ما خانه جوانان را محلی برای فعالیت پاک و سالم جوانان می خواهیم و استقلال جوانان نیز مسئله مهم و حائز اهمیت است.

لازم به ذکر است؛ میلاد قربانی مدیر خانه جوانان استان و اعضای جوان حاضر نیز موضوعات مرتبط با حوزه کاری خود را تشریح و برای اجرای برنامه های مدون این نهاد در جهت نیل به اهداف ترسیم شده از مسئولان امر نیز تقاضای همراهی و مشارکت در برنامه ها داشتند.

پاسخی بگذارید