تاریخ: ۲:۴۶ :: ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
نام نویسنده: تحریریه

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام بعد از برد مقابل لستر تا توانست از هری کین تعریف کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شب گذشته در هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام هاتسپر در دیداری خانگی ۳ بر صفر لسترسیتی را شکست داد.

در این بازی هری کین، فوروارد ملی پوش و ارزنده هاتسپر درخشش فوق العاده ای داشت. او در دقایق ۳۷ و ۴۰ گل های دوم و سوم تیمش را به ثمر رساند.

قبل از او جیمز آستین، بازیکن لستر دقیقه ۶ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. ژوزه مورینیو بعد از برد تیمش از هری کین تعریف کرد.

به نقل از رویترز، سرمربی پرتغالی گفت:کین فرزند تاتنهام است. برای تیم بازیکنی خاص به شمار می رود. خوشحالم که بعد از یک مصدومیت طولانی او به دوران اوجش بازگشته است.

وی افزود: باشگاه باید خوشحال باشد که بازیکنی در حد و اندازه او دارد. به نظرم همه او را گلزنی فانتزی می دانند. هاتسپر واقعا باید خوشحال باشد که او را در خدمت دارد. زیرا او بازیکن، شخصیت و فرزند باشگاه است.

مورینیو همچنین عنوان کرد:همه این ویژگی ها در کنار هم باعث می شوند تا او عملکردش در تیم بسیار فوق العاده باشد. شاید در تیمی دیگر تا این حد نمی توانست بدرخشد.

مورینیو ادامه داد: خوشحالیم که او اینجا می درخشد و از بازی شاد است.  همینطور خوشحالیم که او گل می زند و باعث پیروزی تیم می شود. من هم خوشحالم که بازیکنی مثل او را در تیمم دارم.

پاسخی بگذارید