تاریخ: ۴:۵۴ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
نام نویسنده: تحریریه

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: انسجام تیمی پرسپولیس بهتر از فولاد بود و توانست با استفاده از موقعیت هایش نتیجه را به سود خود کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مصطفی قنبرپور در گفت و گو با فارس درباره ارزیابی اش از برتری پرسپولیس مقابل فولاد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به اینکه فولاد برای انجام دادن یک بازی خوب مقابل پرسپولیس انگیزه کافی داشت، شاهد بازی خوبی بودیم. فولاد ۲ بازی کمتر انجام داده و در این دیدار هم تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه به کار گرفت. از طرفی انسجام تیمی پرسپولیس بهتر بود و توانست با استفاده از موقعیت هایش نتیجه را به سود خود تمام کند.

وی درباره نزدیک تر شدن پرسپولیس به پوکر قهرمانی گفت: از این موضوع خیلی خوشحال هستم. با وجود تغییرات کادرفنی پرسپولیس در یک سال اخیر و مشکل کرونا که کل دنیا را درگیر کرده است، این تیم همچنان مانند دوران برانکو در بحث بدنسازی هدفمند و منسجم عمل می کند. بازیکنان شایسته ای در پرسپولیس حضور دارند و هر کدام به زمین بروند، می توانند بهترین اثر را در کار تیم بگذارند.

سرپرست اسبق پرسپولیس درباره اینکه فولاد به دلیل تعداد بالای نفرات کرونایی اش با شرایط دشواری مقابل پرسپولیس به زمین رفت، تصریح کرد: برخی بازیکنان خوب پرسپولیس مانند فرشاد احمدزاده و وحید حیدریه در تیم فولاد حضور دارند. متاسفانه ویروس کرونا گریبان استقلال را هم گرفت و شک نکنید از لحاظ روحی و روانی روی تیم فولاد هم تاثیر گذاشته است. با این وجود این تیم در سال های اخیر نشان داده تیم خوب و ریشه داری است. فولاد به ویژه  در رده های پایه ساختار خوبی داشته و در لیگ برتر هم قهرمانی دارد.

قنبرپور افزود: با توجه به دو بازی عقب افتاده فولاد و تجربه نکونام اطمینان دارم وی می تواند حس جنگندگی را به تیمش القا کند. امیدوارم این تیم ریشه دار اهوازی فوتبال کشورمان هم با تمام مشکلاتش بتواند بالای جدول بماند. من برای تمام مردم ایران آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم بازیکنان فولاد هم از شر کرونا خلاص شوند.

وی با اشاره به عملکرد خوب هافبک های پرسپولیس تصریح کرد: انسجام تیمی که از زمان برانکو به تیم تزریق شد، پس از حضور کالدرون و گل محمدی هم با تغییر و تحول خیلی کمی ادامه یافت. فکر می کنم پرسپولیس با این روند، خودباوری که همیشه در بازیکنان وجود دارد و غیرت و تعصبی که از تمام بچه ها به ویژه سید جلال حسینی که یک مدیر متعصب و با غیرت در تیم است. از این به بعد هم می تواند بازی هایش را با برد و موفقیت پشت سر بگذارد. با این پوکر پرسپولیس یک بار دیگر افتخارآفرینی کرده و دل هواداران را شاد می کند.

پیشکسوت پرسسپولیس درباره فشردگی زیاد بازی های این تیم و آسیب دیدگی برخی بازیکنانش در جریان مسابقات گفت: باید در تیم بزرگی مثل پرسپولیس تفکرات بزرگی هم حاکم باشد. با تعاملی که بین مربیان و بازیکنان وجود دارد، همیشه رفاقت و دوستی بین آنها زیاد است. رهبری مانند سید جلال هم عصای دست مربیان است. فکر می کنم بچه ها تا این اندازه حرفه ای هستند که می دانند چه زمانی استراحت کرده و چه زمانی به خودشان فشار بیاورند. فشار باید روی تمام بازی ها تقسیم می شود.

وی با اشاره به شرایط لازم برای موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: کار پرسپولیس سخت است. کسی که می خواهد در پرسپولیس بازی کند باید از هر لحاظ بزرگ باشد. پرسپولیس به بازیکنی نیاز ندارد که فقط از نظر فنی قوی باشد بلکه باید افکار و اهداف وی هم بزرگ باشد. خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس جدا از قهرمانی های متوالی شان در لیگ برتر، نایب قهرمانی آسیا را هم دیده اند. من هم این افتخار را داشتم که در زمان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان کنار تیم باشم. بچه ها مزه موفقیت را لمس کرده اند و خوشبختانه از کسب قهرمانی هم سیر نمی شوند.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: مطمئن باشید اگر از لحظ مالی و روحی از تیم حمایت های لازم صورت بگیرد، پرسپولیس در آسیا هم حرف های زیادی برای گفتن دارد و می تواند با انسجام بازی خوب و قابل را مقابل حریفان آسیایی انجام بدهد.

پاسخی بگذارید