تاریخ: ۱۸:۰۰ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
نام نویسنده: علی احمدی

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم، اما شکست همیشه تلخ است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سهراب بختیاری‌زاده پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل پارس‌جنوبی‌ جم در هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی در زمین حریف سخت بود، اما به شاگردانم خسته بناشید می‌گویم. شاگردانم تا آخرین لحظه تلاش کردند تا بازنده نباشند و از عملکرد آنها رضایت دارم، اما شکست همیشه تلخ است.

وی ادامه داد: کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که در روزهای باقی مانده خود را آماده کنیم تا به مصاف تراکتور برویم. فوتبال حرفه‌ای همین است. بعد از ۱۰ نفره شدن تلاش کردیم تا نظم تیمی‌مان بهم نریزد و از ضدحملات استفاده کنیم. شاید در چند مورد بی‌نظم شدیم و تیم حریف دچار موقعیت شد. چیزی که برای من خیلی امیدوار کننده است این بود که شاگردانم خیلی حرفه‌ای رفتار کردند.

سرمربی شهرخودرو خاطرنشان کرد: در مورد عملکرد تیم داوری صحبت نمی‌کنم. به هر حال فکر می‌کنم در لحظاتی داور با تیم پارس‌جنوبی مهربان بود. رفتار داوران با تیم‌ها  متفاوت بود، اما این اتفاقات دلیل باخت ما نبود. باید در ادامه قوی‌تر باشیم و اجازه ندهیم شرایط اینگونه شود.

بختیاری‌زاده در مورد شانس تیمش برای کسب سهمیه آسیا، گفت: موقعیت خوبی در جدول رده‌بندی داریم و هدف‌مان هم کسب سهمیه است. حریفان خوبی همچون تراکتور، سپاهان و استقلال داریم. امروز هم برای بردن وارد زمین شده‌ بودیم و به تیم پارس تبریک می‌گویم که از کمترین موقعیت توانست ۲ گل در نیمه اول بزند. اینها اتفاقات فوتبال است و باید در بازی‌های بعدی قوی‌تر ظاهر شویم.

پاسخی بگذارید