تاریخ: ۱۷:۵۱ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
نام نویسنده: علی احمدی

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: داوری بد نبود و تلاش کردند که حق را به حقدار بدهند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عبدالله ویسی بعد از تساوی بدون گل مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت:  هفته آینده خواهید دید که این یک امتیاز چقدر به ما کمک خواهد کرد.

وی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری بد نبود و تلاش کردند که حق را به حقدار بدهند.

ویسی در مورد مسابقه گفت: بازی بسیار حساس و پراسترسی انتظار داشتیم که همانطور هم شد و بازی از نظر فوتبالی کثیف، بی رحم و خیلی زیبنده دو تیم نبود. ما دو مصدوم داشتیم که به بیمارستان رفتند و حریف هم یک مصدوم داشت که از بازی بیرون رفت. با این حال در این بازی زشت و بد  و سه چهار موقعیت داشتیم که می‌توانستیم برنده شویم و بیرون از خانه مساوی کردیم.

سرمربی پیکان در مورد اینکه در نیمه دوم مثل نیمه اول فشار نیاوردید گفت: دو بازیکن اصلی ما مصدوم شدند. کارمان را لنگ کردند و تفکرات مان را تغییر دادیم. باید این کار را می‌کردیم وقتی در خانه حریف نمی‌توانید گل بزنید در آینده یک امتیاز به دردمان می خورد.

وی در مورد داور مسابقه تصریح کرد: داور جوانی بود بازی سختی را تحمل کرد و امیدوارم داوری‌ها مثل بازی دیروز ماشین سازی و ذوب آهن نباشد و ماهم در مورد داوری حرف نزنیم  و بتوانند خوب بازی را کنترل کنند.

ویسی در مورد حضور مربیان تیم ملی در ورزشگاه گفت: تاثیر دارد اما استرس بازی زیاد و بی معنی بود که بازیکنان حواس شان به مربیان تیم ملی نبود. به نفع ما شد و سه هفته است نباختیم و سه هفته است یک گل خوردیم و از نتیجه راضی نیستیم اما این یک امتیاز به ما کمک می کند.

پاسخی بگذارید