تاریخ: ۸:۵۰ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
نام نویسنده: علی احمدی

عضو هیات‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن گفت: اگر داور بازی ما با ماشین‌سازی عذرخواهی نکند تندیس او را به عنوان چهره منفور به نمایش عموم می‌گذاریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،احمد جمشیدى سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در گفت‌وگویى ضمن اعلام این مساله که چه کسى جوابگوى مردم اصفهان خواهد بود در حالى که در بازى با ماشین سازى تبریز تیم داورى رسما و علنا سر تیم فوتبال ذوب آهن را برید، اظهار داشت: واقعا باید به حال فوتبال ایران تاسف خورد، اتفاقاتى که در بازى ذوب آهن با ماشین سازى رخ داد به هیچ وجه قابل پذیرش براى مردم شریف اصفهان، کارگران و پرسنل زحمتکش کارخانه و باشگاه ذوب آهن و همچنین عدالت خواهان جامعه فوتبال ایران نیست و نخواهد بود.

وى ادامه داد: کمیته داوران، سازمان لیگ برتر و فدراسیون فوتبال ایران باید برابر این بى عدالتى علنى موضع گیرى روشن خود را اعلام کنند و ما از حق مردم اصفهان و خانواده بزرگ ورزش ذوب آهن نخواهیم گذشت. به نظر مى رسد نهادهاى نظارتى باید بیشتر و گسترده تر از همیشه به فوتبال ایران ورود کنند.

سخنگوى باشگاه ذوب آهن همچنین گفت: واقعا باید پرسید که به کدامین گناه اینگونه با ذوب آهن که همواره مظلوم و نجیب بوده است رفتار می کنند؟ مسئله آن چنان حاد و علنى بود که قاسم حدادى فر کاپیتان خوش اخلاق ذوب آهن که سالیان سال به عنوان برترین بازیکن اخلاق مدار فوتبال کشور انتخاب شده است، با کارت قرمز داور روبرو شد. اطمینان داشته باشید که داور این دیدار به منفورترین چهره براى مردم اصفهان تبدیل شد و هرگز آن چه با بى عدالتى علنى در چمن ورزشگاه فولادشهر انجام داد، فراموش نخواهد شد. این داور باید در یکى از برنامه هاى سراسرى و پر بیننده فوتبال رسما از مردم اصفهان عذرخواهى کند و در غیر اینصورت تندیس این شخص را به عنوان یک چهره منفور در شهر اصفهان به نمایش عموم مردم خواهیم گذاشت.

جمشیدى یادآور شد: از همه ملت شریف و فوتبال دوست ایران تقاضا می‌کنم که فیلم مسابقه ذوب آهن و ماشین سازى را نگاه کنند و ببینند که در این مسابقه چه بر سر ذوب آهن آوردند؟!
این داور باید نقره داغ شده و براى همیشه از داورى فوتبال کنار گذاشته شود، در غیر این صورت سلامت و حیثیت جامعه شریف داوران زحمتکش فوتبال ایران لکه دار باقى خواهد ماند.

سخنگوى باشگاه ذوب آهن با اشاره به اینکه عملکرد داور در این دیدار حاصل جریانات پشت پرده است، تصریح کرد: اگر عملکرد به شدت ضعیف و غیرقابل دفاع داور این دیدار، عمدى و حاصل جریانات پشت پرده مافیاى فوتبال ایران باشد که وااسفا و این داور و دیگر دست اندرکاران این ناداورى علنى، تا ابد اسیر وجدان خود خواهند بود و اگر سهوى باشد که باید تاسف خورد از عملکرد کمیته و دپارتمان داورى که چنین داور بى تجربه اى را براى این مسابقه حساس و ٦ امتیازى انتخاب و چیدمان کرده اند.

وی افزود: در حقیقت باید اشاره کنم که ما از تیم ماشین سازى شکست نخوردیم، بلکه تیم داورى و به ویژه داور اصلى این مسابقه شکست ناجوانمردانه را به ذوب آهن تحمیل کردند و ما بى صبرانه منتظر بازبینى فیلم این بازى توسط مسئولان ذیربط در کمیته و دپارتمان داورى هستیم که به مردم استان اصفهان توضیح دهند.

جمشیدى ضمن تقدیر از فوتبال تهاجمى بازیکنان ذوب آهن در این دیدار، گفت: تیم فوتبال ذوب آهن به مانند دیدار هفته گذشته برابر تیم فوتبال شاهین شهردارى بوشهر فوتبالى سراسر تهاجمى را به نمایش گذاشت که اگر داور اینگونه عمل نکرده بود نتیجه اى به مانند هفته بیست و چهارم را بدست آورده و به هواداران عزیز و مردم اصفهان تقدیم مى‌کردیم، اما چه سود که در آتشى سوختیم که مستحق آن نبودیم.

پاسخی بگذارید