تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
نام نویسنده: علی احمدی

مدیر تیم فوتبال گل‌گهرسیرجان گفت: دو بازیکن ما حالشان بد و علامت دار شدند و حالا انتظار داریم سازمان لیگ همکاری کند چون ممکن است بازیکنان شاهین هم درگیر این مشکل شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حیدر افسری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ در خصوص برگزاری بازی امروز مقابل شاهین بوشهر با توجه به اینکه ۱۲ نفر در این تیم مبتلا به کرونا هستند، اظهار داشت: روز گذشته بلافاصله بعد از اینکه نتیجه تست‌ها مشخص شد، آن را به به همراه اسامی بازیکنان و جواب آزمایش‌ها به سازمان لیگ ارئه کردیم. روز سه‌شنبه یکی از بازیکنان ما در زمین تمرین حالش بد شد. مقابل چشم بچه‌ها او را جدا و به او سرم وصل کردیم و به بیمارستان فرستادیم. نتیجه تست او روز چهارشنبه آمد و مثبت بود که همه بازیکنان متوجه شدند و تیم به هم ریخت.

افسری ادامه داد:‌ همان شب هم یکی دیگر از بازیکنان که با او در ارتباط بود علامت‌دار و حالش بد شد. به همین خاطر دیروز صبح دوباره تست گرفتیم که وضعیت تیم مشخص شود. چون دو بازیکن بدحال داشتیم. در تست‌های قبلی کسی علائم نداشت و حتی خود من هم که مبتلا شده بودم علامتی نداشتم. نتیجه تست‌ها آمد  مشخص شد  ۴، ۵ نفر از اعضای کادر فنی و ۶، ۷ نفر از بازیکنان مثبت هستند.

وی افزود: در این مورد با خانم هراتیان هم صحبت کردم. او گفت شما کار انسانی انجام دادید و باید اعلام کنید اما وقتی اعلام کردیم تیم ما از هم پاشید. توقع داریم سازمان لیگ با ما همکاری کند. ما می‌توانستیم این موضوع را رسانه‌ای نکنیم اما وجدان داریم و جان آدم‌ها برای ما مهم است. فعلا افرادی که مبتلا شده بودند را جدا کردیم و اجازه ندادیم در تمرین حاضر باشند اما بقیه تیم در هتل هستند.

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر با اشاره به جلسه هماهنگی پیش از بازی مقابل شاهین بوشهر عنوان کرد: در جلسه هماهنگی گفتم اگر بگویید بازی کنید، بازی می‌کنیم اما هیچ تضمینی وجود ندارد. چون طبق اعلام پزشکان و مسؤولین اداره بهداشت سیرجان بین افرادی هم که منفی شده‌اند ممکن است طی چند روز آینده ۵، ۶ نفر دیگر هم مثبت شوند. شاید بازی کنیم و بازیکنان در زمین، بقیه را هم آلوده کنند. گفتم مسؤولیت با خودتان است.

وی افزود: ما قانونا اعلام کردم و مسؤولیتش دیگر با ما نیست. اگر اصرار است که بازی کنیم مسأله‌ای نیست اما مطمئناً داخل همین بازیکنان هم موارد مشکوک وجود دارد و ممکن است بازیکنان شاهین هم درگیر شوند.

پاسخی بگذارید