تاریخ: ۱۷:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

هفته دوم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز دوشنبه برگزار خواهد شد .   به گزارش مازند اسپرت ، هفته دوم رقابت های لیگ دسته سم فوتبال کشور از روز دوشنبه آغاز خواهد شد که در این هفته ۶ نماینده از استان مازندران در شهرهای مختلف به مصاف حریفانشان خواهند رفت که برنامه […]

3هفته دوم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز دوشنبه برگزار خواهد شد .

 

به گزارش مازند اسپرت ، هفته دوم رقابت های لیگ دسته سم فوتبال کشور از روز دوشنبه آغاز خواهد شد که در این هفته ۶ نماینده از استان مازندران در شهرهای مختلف به مصاف حریفانشان خواهند رفت که برنامه بازی هاشان را در ادامه مشاهده میکنید :

 

هفته دوم-دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴-ساعت ۱۴:۳۰ 

 

شیرین فراز آق قلا-مهیا محراب سوادکوه-ورزشگاه آزادی گرگان
غدیر همای قم-شهرداری قوچان-ورزشگاه حیدریان قم
کاوه پارسا ورامین-مقاومت نوین ساری-ورزشگاه تختی ورامین
عمران شهرداری ساری-پیروزی گرمسار-ورزشگاه شهدا ساری
فجر میثاق کرج-عقاب تهران-ورزشگاه شریعتی کرج
شهرداری لاهیجان-شهرداری لنگرود-ورزشگاه تختی لاهیجان
کیمیا فرآیند تهران-استقلال قائمشهر-ورزشگاه سهند تهران
فرهنگ بیله سوار-پرواز زنجان-ورزشگاه تختی بیله سوار
دریای بابل-نفتون تهران (تهران مبدل)-ورزشگاه هفت تیر بابل
شهرداری رودسر-پارس تهران-ورزشگاه اختصاصی شهرداری رودسر
آبی پوشان گیلانغرب-آبیدر سنندج-ورزشگاه شهدا گیلانغرب
بهره برداری مترو تهران-استقلال ملاثانی-ورزشگاه هویزه تهران
شهرداری مریوان-شهرداری بناب-ورزشگاه زاگرس مریوان
پرسپولیس دره شهر-شهرداری مهاباد-ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
شهرداری فیرورق خوی-استقلال جنوب تهران –ورزشگاه چمران خوی
صفاهان اصفهان-جنوب سوسنگرد-ورزشگاه تختی اصفهان
پارسه هلیساد بختیاری-آلومینیوم نوین اراک-ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ابوذر باشت-استقلال شوشتر-ورزشگاه تختی باشت
اتحاد الشتر-بهزیستی خرم آباد-ورزشگاه خلیل ارکیا الشتر
هلال احمر ساوه-پتروشیمی جم خورموج-ورزشگاه چمران ساوه
مس نوین کرمان-شهرداری بادرود-ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
قشقایی شیراز-سنگ آهن بافق-ورزشگاه بعثت شیراز


ساعت ۱۴:۴۵

خلیج فارس خونسرخ-پارسه شیراز-ورزشگاه تختی بندرعباس


سه شنبه ۱۲ آبان ۹۴ –ساعت ۱۴:۳۰ 

پارسیان اسطوره تهران-شهرداری اسلامشهر-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
پدیده تات تاکستان-چوکای تالش-ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان
شهرداری همدان-استقلال میانرود-ورزشگاه حاج بابایی مریانج همدان
اداره ورزش سراوان-پرسپولیس زاهدان-ورزشگاه شهید حسین بر سراوان
فجر شهرضا-استقامت یزد-ورزشگاه تختی شهرضا


ساعت ۱۴:۴۵

 

شاهین ماهشهر-امید پیروزی نجف آباد-ورزشگاه شهدا ماهشهر
هلال احمر کیش-ایثار جیرفت-ورزشگاه المپیک کیش

پاسخی بگذارید