تاریخ: ۱۶:۱۷ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
نام نویسنده: علی احمدی

مهاجم سابق منچستر یونایتد به انتقاد از گرت بیل پرداخت و رفتارهای او را غیر حرفه​ای دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،گرت بیل روزهای سختی را در رئال مادرید تجربه می کند.

زیدان اعتقادی به این بازیکن سرشناس ولزی ندارد و به ندرت از او در ترکیب استفاده می کند و این باعث شده تا او هم از وضعیت خود راضی نباشد.

رفتارهای اخیر بیل روی  نیمکت رئال سوژه رسانه ها شده است و اعتراضاتی را علیه این بازیکن به دنبال داشته است.

این بار نوبت به برباتوف بازیکن سابق یونایتد رسید تا به انتقاد از بیل بپردازد.

او گفت: گرت بیل بار دیگر با رفتاری که از او  خود نشان داد تیتر روزنامه ها شد. او روی نیمکت تظاهر به خواب کرد چرا که می دانست فرصتی برای بازی کردن ندارد. نمی توانم رفتارهای بیل را باور کنم.

برباتوف ادامه داد: چنین رفتارهایی غیر حرفه ای است و بیانگر عدم احترام او به رئال مادرید است. دوست دارم بیل را در میدان ببینم چرا که می دانم او بعد از نیمکت نشینی چه احساسی دارد. من خودم چنین لحظاتی را تجربه کرده ام اما واکنش های او خارج از حد معمول است. رئال مادرید باید راه حلی برای این مشکل پیدا کند. نه برای بیل و نه برای رئال این مشکلات  خوب نیست. شاید هیچ کسی پاسخ روشن و منطقی برای نیمکت نشینی بیل نداشته باشد با این حال این رفتارهای او درست نیست.

برباتوف در پایان گفت: به نظر من تنها راه حل، جدایی بیل از رئال است. بیل باید به دنبال جدایی باشد حتی اگر این جدایی قرضی باشد. او باید این پیام را به مربی و سران باشگاه بدهد که یا به من بازی بدهید و یا اینکه تیم را ترک می کنم.او شایسته چنین شرایطی نیست.

به احتمال خیلی زیاد بیل در تابستان رئال مادرید را ترک کند و به لیگ جزیره برگردد.

پاسخی بگذارید