تاریخ: ۱۳:۲۱ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
نام نویسنده: علی احمدی

سرمربی پیشین شهرخودرو گفت: فشارهای زیاد و عجیبی روی تیم بود و خوشحالم از این که با استعفای به موقع، جلوی اتفاقات بدتر را گرفتم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجتبی سرآسیایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیوستنش به گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: پس از مذاکراتی که با مجموعه خوب گل‌گهر و مجید جلالی داشتم، درنهایت به توافق رسیدیم و از امروز رسما کارم را در گل‌گهر آغاز کردم. به شاگردی مجید جلالی، معلم و مربی ارزنده فوتبال ایران افتخار می‌کنم.

او افزود: امیدوارم همه در کنار هم بتوانیم نتایج خوبی در ادامه لیگ کسب کنیم و سهمیه استان کرمان را در لیگ برتر حفظ کنیم.

گل‌گهر علاوه بر مربی با دانش و بازیکنان خوب، یک باشگاه حرفه‌ای و دارای امکانات ایده‌آل است. وظیفه دارم از جواهری و جلالی بابت اعتماد به خودم تشکر کنم.

وی در پاسخ به دلایل جدایی‌اش از شهرخودرو گفت: بزرگ‌ترین و مهمترین مساله‌ای که مرا مجبور به استعفا کرد، این بود که به یقین رسیدم عوامل و فشارهای زیادی از سوی بدنه باشگاه بر تیم وارد می‌شود تا تیم از مسیر موفقیت و کسب سهمیه آسیایی دور شود و به تیمی معمولی در جدول تبدیل شویم. این ماجرا برای من یک کابوس بزرگ بود، زیرا اگر در تمام این سال‌ها از بحران‌ها با تلاش و همدلی گذر کردیم، به این امید بود که روزی برسد که نماینده خراسان در لیگ برتر، جزو تیم‌های بزرگ فوتبال ایران باشد و همواره برای عناوین مهم و ارزنده بجنگد.

سرآسیایی درباره این که چه فشارهایی روی او و تیمش بود، خاطرنشان کرد: از پیشنهادات عجیب و فشارها درباره مسائل فنی گرفته تا مسائلی دیگر که شاید روزی به شکلی واضح‌تر در خصوصش صحبت کنم، روی تیم و من بود. درباره مسائل فنی هیچ گاه اجازه دخالت ندادم و زیر بار فشارها نرفتم و خوشحالم که با استعفایم، جلوی اتفاقات بدتر و بزرگ‌تر را در باشگاه شهرخودرو گرفتم.

وی تصریح کرد: در تمام این سال‌ها تمام تلاش مان را کردیم تا پرچم فوتبال خراسان را بالا نگه داریم و در کنار هم، هواداران را خوشحال کنیم. امیدوارم هواداران خوب فوتبال خراسان که همواره پشت تیم محبوب‌شان ایستادند و حمایت کردند، از من راضی باشند. دست تک‌تک مردم استان را بابت حمایت‌هایی که از تیم شهرشان در این سال‌ها داشتند، می‌بوسم.

مربی جدید تیم گل‌گهر تاکید کرد: روزهای سختی را در این هفت سال با اتحاد پشت سر گذاشتیم و از مشکلات وحشتناکی عبور کردیم تا سهمیه خراسان، نه تنها در لیگ برتر بلکه در لیگ قهرمانان آسیا حفظ شود. امیدوارم شهرخودرو نیز در ادامه راه موفق باشد و هواداران را با نتایج خوب شادمان کند.

پاسخی بگذارید