تاریخ: ۳:۲۳ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
نام نویسنده: تحریریه
مدافع تراکتور: فقط به پیروزی مقابل سپاهان فکر می‌کنیم/ صددرصد سهمیه آسیا می‌گیریم

مدافع تیم فوتبال تراکتور گفت: برای کسب ۳ امتیاز به مصاف سپاهان می‌رویم تا با برد در این بازی از رقیبان خود برای کسب سهمیه آسیا جدا شویم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میثم تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دیدار تیم‌های تراکتور و سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی مقابل سپاهان داریم. حریف تیم قابل احترامی است اما برای کسب سه امتیاز به مصاف سپاهان می‌رویم تا با برد در این بازی از رقیبان خود برای کسب سهمیه آسیا جدا شویم.

وی درباره غیبت هواداران تراکتور در بازی با سپاهان گفت: نقطه قوت تیم ما و البته یار دوازدهم تراکتور هوادارانش هستند. وقتی آنها داخل ورزشگاه یادگار امام بودند، پشت ما گرم بود. اکنون هم با پیام‌های خوبشان همه جوره از تیم حمایت می‌کنند. خیلی دوست داشتیم هوادارانمان کنار تراکتور باشند تا از حضور و تشویق‌های آنها لذت ببریم.

مدافع تراکتور درباره شناخت امیر قلعه‌نویی از این تیم توضیح داد: وی مربی خوب و بزرگی است  و با توجه به اینکه مدتی سرمربی تراکتور بوده تیم ما را می‌شناسد اما هدف تراکتور کسب سه امتیاز است و به چیزی جز این فکر نمی‌کنیم.

تیموری درباره دلیل کیفیت پایین تیم تراکتور در بازی با استقلال گفت: استقلال در زمین خود همیشه تیم قابل احترامی است اما کیفیت زمین ورزشگاه آزادی هم در آن دیدار خیلی خوب نبود و به نظر من چمن خیلی بلند بود. چمن زمین این ورزشگاه را برای دیدار ما با استقلال کوتاه نکرده بودند و به همین دلیل خیلی اذیت شدیم.

وی تیم تراکتور تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است، هر چند در دیدار با تراکتور از هوادارانش استفاده نمی‌کرد. با هدف برد به مصاف این تیم رفتیم ولی درنهایت چنین اتفاقی رخ نداد. موقعیت‌های خوبی هم روی دروازه حریف داشتیم.

مدافع تیم تراکتور درباره اضافه شدن سه عضو جدید به کادرفنی این تیم بیان کرد: با علی ابراهیمیان، مصطفی صداقت و وحید بیات‌لو کار نکرده‌ام اما تعریف آنها را زیاد شنیده‌ام. البته بیات‌لو را می‌شناسم چون رفیق هستیم. وی در تیم نود ارومیه به عنوان سرمربی تیم خوبی را تشکیل داده و تیمش مدعی صعود به لیگ برتر بود. خیلی خوشحالم این سه مربی اکنون تراکتور هستند و امیدوارم بتوانند به تیم ما کمک کنند.

تیموری در مورد شانس تراکتور برای کسب سهمیه آسیا تصریح کرد: صددرصد سهمیه آسیا را می‌گیریم. برای رسیدن به این هدف باید با سپاهان و شهر خودرو که رقبای اصلی ما هستند رقابت کنیم. خدا را شکر تراکتور هم تیم بزرگی است و بازیکنان باکیفیتی دراختیار دارد. تمام هدف ما برد است و جز موفقیت به موضوعی فکر نمی‌کنیم.

وی درباره وضعیت مالی بازیکنان تراکتور گفت: خدا را شکر تیم ما از لحاظ مالی وضعیت خوبی دارد و ۷۰ درصد قراردادمان را دریافت کردیم.

بازیکن تیم تراکتور درباره شرایطی که کرونا در لیگ برتر ایجاد کرده گفت: در تیم ما تنها ویلیان میمبلا کرونا داشت که بعد از خوب شدن، در تمرینات تراکتور شرکت کرد. زمانی تمام بازیکنان اعضای کادرفنی، مدیرعامل و مالک باشگاه مخالف شروع لیگ بودند و کسی گوش نکرد اما الان می‌گوییم باید بازی ها تا پایان برگزار شود.

تیموری درباره درخواست ساکت الهامی، سرمربی تراکتور مبنی بر لزوم مساوی بودن تعداد بازی تیم‌ها در هفته‌های پایانی لیگ برتر توضیح داد: برای بازیکنان تراکتور فرقی ندارد کدام تیم در چه زمانی بازی می‌کند بلکه باید تمام بازی‌های سختی که پیش رو داریم و به نوعی همه آنها فینال هستند ببریم. تنها به موفقیت تیم خودمان فکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: البته صحبت‌های ساکت الهامی هم درست است. ما در هفته‌های پایانی لیگ قرار داریم و باید تعداد بازی‌های تمام تیم‌ها برابر باشد. اگر نمی‌توانند چنین کاری انجام بدهند کل لیگ را تعطیل کنند. درست نیست تراکتور بازی کند و حریفش دو بازی عقب افتاده داشته باشد. در این حالت نمی‌توان با آن تیم  در کورس رقابت کرد.

پاسخی بگذارید